Süper Loto'tan 17 milyon TL! Süper Loto çekilişi saat kaçta?

Süper Loto çekilişi öncesi heyecan dorukta. Süper Loto ikramiyesi katlanarak artıyor. Son çekiliş sonrası 17 milyon TR bu akşam yapılacak çekilişe devretmişti. Süper Loto çekiliş günü ve saatleri de vatandaşlar tarafından merak konusu. Süper Loto, Salı, Perşembe ve Pazar günleri saat 21:30'da yapılır. Süper Loto çekilişlerini YouTube Kanalı üzerinden canlı olarak izleyebilir veya sonuçlar sayfasından çekiliş sonuçlarını takip edebilirsiniz.

08 Eylül 2020, Salı 11:58 Son Güncelleme:
- A +
Süper Loto'tan 17 milyon TL! Süper Loto çekilişi saat kaçta?

8 Eylül Salı Süper Loto çekilişi öncesi heyecan dorukta. 17 milyon TL'lik büyük ikramiye çekiliş saatine yaklaştıkça artmaya devam ediyor. Süper Loto hakkında bilinmeyenler ve detaylar haberimizde...

SÜPER LOTO OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN...

Süper Loto ne zaman çekiliyor?

Süper Loto çekilişleri her hafta Salı, Perşembe ve Pazar günleri saat 21:30'da yapılır. Süper Loto çekilişlerini YouTube Kanalı üzerinden canlı olarak izleyebilir veya sonuçlar sayfasından çekiliş sonuçlarını takip edebilirsin.

Süper Loto kuralları nelerdir?

Süper Loto, 1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyundur. Süper Loto ile en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

Süper Loto’yu online oynamak için www.millipiyangonline.com ve/veya Milli Piyango uygulaması üzerinden profil oluşturabilir ve hemen kupon oluşturmaya başlayabilirsin. Ayrıca en yakın Milli Piyango satış bayilerimizi ziyaret ederek, ikramiye ve kazanma oranı artarak yenilenen Süper Loto’yu oynamaya devam edebilirsin.

Kazanma oranı oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişir:

  • Birinci kategori “6 bilen” için kazanan kombinasyonun 6 rakamının tamamı doğru tahmin edilmelidir.
  • İkinci kategori “5 bilen” için kazanan kombinasyonun 5 rakamı doğru tahmin edilmelidir.
  • Üçüncü kategori “4 bilen” için kazanan kombinasyonun 4 rakamı doğru tahmin edilmelidir.
  • Dördüncü kategori “3 bilen” için kazanan kombinasyonun 3 rakamı doğru tahmin edilmelidir.
  • Beşinci kategori “2 bilen” için kazanan kombinasyonun 2 rakamı doğru tahmin edilmelidir.

Kolonları kendin doldurabilir, önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir, oynayacağın rakamı doğrudan bayiye söyleyebilir veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele rakam seçtirebilirsin.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak Biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto çekilişleri her hafta Salı, Perşembe ve Pazar günleri yapılır. Süper Loto çekilişlerini YouTube Kanalı üzerinden canlı olarak izleyebilir veya sonuçlar sayfasından çekiliş sonuçlarını takip edebilirsin.

Oynadığın her kolon sadece 3 TL’dir.

18 yaşından büyük olan herkes Süper Loto oynayabilir. 

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...