MENÜ

"Voleybolu yeni başarılara taşımak için çalışacağız"

12 Kasım 2021, Cuma 09:43 Son Güncelleme: 12 Kasım 2021, Cuma 09:51
- A +

Türkiye Voleybol Federasyonu’nun resmi sponsoru olan Bioderma’nın Pazarlama Direktörü Nazlı Malatyalı, “Sporcularımızın yanında olacak ve voleybolumuzu yeni başarılara taşımak için çalışacağız” dedi. 

Voleybolu desteklemek yönünde önemli bir adım atan Bioderma, Türkiye Voleybol Federasyonu ile resmi sponsorluk anlaşması imzaladı. Bu imza ile kadın ve erkek milli voleybol takımlarının sponsoru olan şirketin Pazarlama Direktörü Nazlı Malatyalı, “Bioderma sporcularımızın yanında olacak ve önümüzdeki dönemde voleybolumuzu yeni başarılara taşımak için çalışacağız” dedi.

Malatyalı, şöyle devam etti: “Son yıllarda uluslararası düzeyde başarılara imza atan Voleybol Federasyonumuz’a sponsor olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Kadın Milli Voleybol takımımız son olarak Tokyo Olimpiyatları’nda hepimizi heyecanlandıran güzel bir mücadele verdi. Avrupa Şampiyonası’nda da kadın ve erkek Milli Takımlarımız’ı ve ulusumuzu yeni heyecanlar bekliyor.”

Sorumluluk anlayışı

Sponsorluk anlaşmasının Bioderma’nın sosyal sorumluluk anlayışının bir gereği olduğunu vurgulayan Malatyalı şunları söyledi: “Bioderma’da bizim için anahtar sözcük önemsemektir. Cildini önemse çünkü o senin en güçlü koruyucun!’, diyoruz ve ciltte oluşan hasarları onarmak yerine cildin kendisini koruyan ve cilde saygı duyan ürünler geliştiriyoruz. ‘Toplumu önemse çünkü o senin en büyük ailen!’, diyoruz ve işinin kalbine insanı koyan yaklaşımımız ile toplumsal konularda fayda ve farkındalık oluşturmayı önemsiyoruz.” Malatyalı, “Voleybol Milli Takımlar sponsorluğumuz sayesinde de Bioderma olarak aslında toplumsal fayda sağlayabileceğimiz ve sürekli gelişen ve dünya çapında başarılarıyla bilinen milli voleybol oyuncularının yanında olarak verdiğimiz destekle biz de Türkiye voleybolunu daha güzel bir geleceğe taşıyarak yeni nesiller için de örnek adımlar atacağız” diye konuştu.

‘Sponsorların ne kadar önemli olduğunun altını çizmek isterim’

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ise konuyla ilgili olarak, “Ülkemizi gururla temsil eden, yüz akı olan voleybol branşının tek, daim ve gerçek hamisi Türkiye Voleybol Federasyonu olarak dünyanın birçok ülkesinde dermokozmetik denilince akla gelen ilk markası olan Bioderma ile yollarımızın kesişmesinden büyük mutluluk duyuyoruz” dedi. Voleybol Federasyonu olarak sponsorların ne kadar önemli olduğunun altını çizmek istediğini ifade eden Üstündağ, “Sürdürülebilirlik, toplumsal sorumluluk ve toplumsal fayda sağlama yaklaşımı ile çalışmalarını sürdüren Bioderma ile imzaladığımız sponsorluk anlaşması bizler için çok kıymetli” diye konuştu.

Üstündağ, “Türk voleybolu adına hayırlı, uğurlu olsun. Başta NAOS Türkiye Ülke Müdürü Bayram Kaymak ve Bioderma Pazarlama Direktörü Nazlı Malatyalı olmak üzere tüm Bioderma ailesine hoş geldiniz diyor, yol arkadaşlığı yaptığımız, değer ortağı olduğumuz, yanımızda olan tüm sponsorlarımıza da bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Galatasaray Ödülü Ali Nihat Gökyiğit’in oldu

Galatasaraylılar Derneği tarafından verilen ‘Galatasaray Ödülü’ sahibini buldu. İlki 2012 yılında verilen ve bu yıl ‘Çevre’ başlığı altında verilen ödüle, 96 yıllık yaşamının son 30 yılını Türkiye’de çevre bilincinin yerleşmesine adamış, iş adamı ve sivil toplum lideri Ali Nihat Gökyiğit layık görüldü.

Ödül gerekçesinde Ali Nihat Gökyiğit’in geçmişten bugüne Türkiye’de çevre bilincinin yerleşmesi ve çevre sorunlarıyla mücadele yolunda yürüttüğü çok yönlü, öncü ve yol gösterici çalışmaları vurgulandı. Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA) ve Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği (ÇEDBİK) kurucu onursal başkanı olan Ali Nihat Gökyiğit’in kendi adını taşıyan ANG Vakfı aracılığıyla eşinin anısına İstanbul’da kurduğu 50 hektarlık Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi de İstanbul’un ortasında bir vaha niteliği taşıyor.

‘Gurur verici’

Gökyiğit, pandemi şartları nedeniyle ödülünü evinde Galatasaraylılar Derneği Başkanı Fidel Berber’den aldı, ödül gecesine ise bir video mesajı ile katıldı. Yaptığı konuşmada Galatasaray gibi saygın bir camiadan ödül almanın gurur verici olduğunu ve bu ödülün çevreyle ilgili olmasının kendisini daha da mutlu ettiğini vurgulayan Gökyiğit, çevreyi korumak için herkesin üstüne düşeni yapması gerektiğini hatırlattı. 

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...