MENÜ

Özil hatırası

09 Ocak 2021, Cumartesi 10:20 Son Güncelleme: 09 Ocak 2021, Cumartesi 10:20
- A +

Mesut Özil’in, kariyerinin en iyi zamanlarında o zamanki haber müdürümüz Mehmet Demircan’la beraber Londra’da buluşmuştuk. Tüm medyanın röportaj yapmak için peşinden koştuğu Mesut’la, her zaman gittiği restoranda yaklaşık 2 saat röportaj yapıp, fotoğraflar çekmiştik. 

Arsenal’in yıldızıydı 

O zaman teknik direktör Arsen Wenger‘di. Arsenal’de çok iyi oynuyor ve takımın en çok konuşulan, en iyi futbolcusu Mesut’tu. Hatta maç için stada giderken çoğu taraftarda Mesut Özil forması vardı .

Mütevazı ve olgundu 

Yaklaşık 2 saat boyunca tüm sorulara içtenlikle ve samimi bir şekilde cevap verdi. Klasik soruyu da sormuştuk. Türkiye’de futbol oynar mısın diye. Cevabı çok netti. “Zamanı gelince ve şartlar uygun olunca neden olmasın“ demişti ama o zaman zamanı değildi. 

Çatıda fotoğraf çektik 

Röportaj bitmiş sıra fotoğrafa gelmişti. Restoranda fotoğraf çekecek yer olmayınca restoranın çatısında fotoğraf çekmiştik. Çok güzel bir röportaj olmuştu ve fotoğraflar da güzel olmuştu. Yanında kalabalık bir ekibi vardı. 

Mönüsü menemendi 

Ertesi sabah telefonumuz çaldı. Arayan menajeri Erkut Söğüt’tü, “Mesut sizin için forma imzaladı aynı restoranda sizi bekliyor” dedi. Koşarak restorana gittim. Aynı masada oturmuş kahvaltı yapıyordu. Önünde büyük tavada menemen yiyordu. Müthiş bir fotoğraftı. Formaları unuttum ve menemen yerken fotoğrafını çekmek istedim ama fotoğrafa izin vermedi. Çekemediğim, içimde ukde kalan fotoğraflardandır bu fotoğraf..


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...