Kaptanlık pazu bandıyla olmaz

15 Eylül 2018, Cumartesi 06:48
- A +

Başlıkta ne demek istediğimi en iyi Ünal Karaman bilir. O bir Trabzonspor efsanesidir. Pazu bandının içi dolmadığı sürece bir işe yaramadığını da, saygınlık kazandırmadığını da, yaşananların iç yüzünü de. Burak Yılmaz neden kadro dışı bırakıldı?

Kaptanlığa yakışmadığı iddia edilen eyleminden dolayı. Neydi o eylem. Burak’ın alacakları için federasyona başvurması. Peki. Sosa da yarın öbür gün alacakları gecikirse ve yasal yollara başvurursa o zaman ne olacak? O zaman Sosa’dan da kaptanlığı alınacak mı? O zaman bu iş nerelere kadar gidecek!

Dün süreç yumuşamaya başlamışken bugün bu Sosa atağı kime ne katkı sağlar! Elbette bir oyuncunun Trabzonsporlu olması için Trabzonlu ve hatta Türk olması gerekmez. Ancak buradaki çizgiyi, kaptanlık kritiklerini kim belirleyecek. Burak işinin hergün vitrinde durması elbette hoş değil ama vitrinde durması için de bu kadar malzeme verilmesi anormal.

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.