MENÜ

PSG titredi biz yenildik!

29 Ekim 2020, Perşembe 06:58 Son Güncelleme: 29 Ekim 2020, Perşembe 03:34
- A +

İlk 15 dakikada bulduğumuz 3 net pozisyonla PSG de inandı öne geçebileceğimize. Devre bittiğinde Tuchel'in dengesini bozduk. Son vuruş şansı yanımızda olsa tabelası bambaşka bir ilk devre olabilirdi. Bastırdık, aradık, uğraştık, her şeyi yaptık, Navas duvar ördü, olmadı.

Okan hocanın orta saha tercihi kağıt üzerindeki planı anlatıyordu bize. Dinamik, koşan, alanları doğru kapatan, bekleyen bir anlayışla PSG'nin agresif başlangıcını önlemekti amaç. Sonrasında ise kazanılan toplarla Visca ve Crivelli'ye uzanıp şans aramak. 9'da ve 11'de golü bulabilirdik. 15'te Visca'yla yakaladığımız pozisyonda öne geçebileceğimize rakip de inandı. Üstüne bir de Neymar "Değiştir beni" deyince momentumu kendimize çevirdik. Devre bittiğinde Tuchel'in dengesini bozduk. Son vuruş şansı yanımızda olsa tabelası bambaşka bir ilk devre olabilirdi çünkü. 

Enerji azalınca...

46'da Sarabia ile çetin bir ikinci yarının mesajını verdiler ama 5 dakika içinde Visca ile girdiğimiz iki pozisyonla dikildik karşılarına. 56'da yine Visca yine 2 net yoklama daha. İlginç bir hâl adı maç. Dönemediğimiz bir atak sonu korneri verdik, idmanda yenmeyecek golü Fransızlar'ı titrettiğimiz maçta yedik. Alanı savunmakla görevli 3 oyuncumuzun uyuduğu bir anda rüya gibi 64 dakikanın ardından su döküp uyandırır gibi vurdu kafayı Kean. 

70'te Deniz'in şutu girse yine başka şeyler konuşacağız fakat Navas kapı duvar! Bastırdık, aradık, uğraştık, her şeyi yaptık ama olmadı. 79'da Kean son sözü söyledi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...