Açıklayın!

07 Şubat 2009, Cumartesi 04:30
- A +

Her kafadan bir ses çıkıyor. Yok efendim Skibbe iyi çalıştırmıyormuş... Ya da sağlık ekibi bu işi bilmiyormuş... Sahada alınan bunca darbe karşısında bunlar çok doğalmış... Mış da, mış... Sağlık ekibinden teknik adamına, futboldan sorumlu yöneticisinden sakat oyunculara kadar herkesin katılımıyla bir basın toplantısı düzenlenir. Bu konu da açıklığa kavuşur. Nasıl bir vurdumduymazlıktır, nasıl bir yöneticilik anlayışıdır, anlaşılır gibi değil...

20 futbolcu aynı anda sakat olur mu?

Ortada yaşanan vahim bir durum söz konusu oysa... Bakın, bu tablo sadece üç gün öncesine ait, tam 20 futbolcunun bir şekilde arızası var! Ve benzer görüntü, Florya’da uzun süredir yaşanıyor:
Sağ ayak bileğine darbe alan Baros (1) antrenmana ancak kontrollü katılabildi...
Şikayetleri azalan Linderoth (2), Servet (3) ve Ferdi (4) lütfetti...
Sağ baldırına darbe alan Nonda (5) tedavide...
Semih (6) sakatlıktan yeni çıkmış ayak bileğine aldığı darbe sonucu çalışmayı tamamlayamadı...
Grip Yaser’in (7) aynı zamanda sağ arka adalesinde sertleşme oluştu...
Ümit (8) sağ ayak baş parmağında oluşan hemotom nedeniyle yürüyüşte...
Aydın (9), Sabri (10) tedavi olmakta. Hasan (11), Uğur (12), Kewell (13) ve Lincoln (14) takımdan ayrı çalışır gibi yapıyorlar...
Sol uyluk arka adalesinde zorlanma oluşan Meira (15), sağ ayak tarak kemiğine darbe kaynaklı ödemi bulunan Mehmet Topal (16), sağ ayak tarak kemiğine darbe alan Hakan Balta (17) ve sağ ayak bileğine darbe alan Mehmet Güven (18) dinleniyor.
Dizine darbe alan Barış (19) hastanede...
Diz problemi sebebiyle kontrole giden Orkun da (20) Florya’da bulunmamakta!
Salt bu tablo bile bir açıklamayı gerektirmiyor mu? Daha ne bekliyorsunuz?

YORUM YAZ

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.