Masumiyet...

22 Eylül 2011, Perşembe 12:00
- A +

Ha babam maç, 3 günde bir, tekmili birden alışacağız. Saçma sapan kararların faturasını günahsız şekilde ödeyen Galatasaray, Karabük önünde. İlk 11’ler açıklandığında yüreklere su serpilme, ne de olsa Fatih hoca ilk kez herkesi yerli yerinde oynatıyor, mahalle mi istedi yoksa kendi kararı mı bilinmez. Matematiğe vurursak 4-4-2. Yine olmuyor, dünyanın 7. harikası Muslera’nın akıllara zarar hatası, çıkan haklı kırmızı, planlar altüst, kafalar karmakarışık. Zaten hava yazdan kalma, bir de rakibinin önünde 10 kişi eyvah!
İlk 45’de türlü ekşına rağmen göz zevki olarak eksilerde. Temposuz, tatsız tutsuz bir kör dövüşü. Merkezde boğuşanlar, kimsenin aklına çerçeve gelmiyor. Birazcık Kazım, diğer tarafta Mehmet Çakır. Kanatlardan yine ses yok, Reira’nın Muslera’nın kızarışından sonra garip şekilde kenara çekişi, Serkan’ın tercih edilişi.
İkinci yarıda Sercan’ın çıkarılışı, bu kez Sabri’nin o mevkiye montesi. Biri anlatsın bu denklemi, ben anlayamadım. Hem 10 kişisin, hem de hovardaca krampon değiştiriyorsun. Sizce de garip değil mi? Bir de Floryalılar çok kibardı dün akşam, en ufak bir sertlikten kaçınıyorlar, faul yüzdeleri eksilerde. “Aman aman bir terslik çıkmasın da“ Zügürt Ağa misali...
Ufuk’un ikramı Erdem ile, Baros’a yapılan faulden penaltıya imza atan Melo’dan geldi goller.  Futbol adına son derece keyifsiz, son derece vasat bir akşam. Ha bire maç yapılan ligimizde, böyle durumlara başta da söylediğim gibi alışacagız. Masumiyetsizliğin masumiyeti adına...

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.