MENÜ

Final aşkına!

Abone Ol Google News

Beşiktaş, sezonun maçına çıkıyor. Ligde tam hayal kırıklığı yaşayan Kartal, eldeki son hedef olan kupa için sahne alacak. Diğer finalist Trabzonspor da benzer durumda. Her iki takım açısından da kupa piyangoda büyük ikramiye niteliğinde. Serdar hocanın ekibinde takım oyununu etkileyecek eksik yok. Hatta fazla var. Teknik ekip tatlı sıkıntı içinde. Kadrodaki her oyuncu, finalde kendini göstermek peşinde. Zira dev maç bir anlamda yeni sezon için belirleyici olacak.

Haberin Devamı

Yıldızların gecesi

Dengeli geçmesi beklenen maçta skoru yıldızlar belirleyecek. Yakalanan fırsatlar, son vuruşlar çok önemli. Elbette kaleci de gününde olmalı. SiyahBeyazlı ekip, biraz stres yüklü. Bu da yeteneklerin üstünü örtmeye yeter. Büyük tecrübe sahibi olan yıldız futbolcular, bunu aşabilir. Mert, Necip, Colley, Gedson, Muçi, Rashica... Genç Semih. Hamle ismi Muleka ve orta alanda Salih gününde olmalı. Handikap ise Al Musrati. Oynasa dert oynamasa başka bir dert... Suskun gölcüler, Cenk ve Aboubakar altın gole ulaşabilirler. Penaltılarda şans yarı yarıya olur!

Haberin Devamı

Kartal kupaya yakın

Beşiktaş, kupayı kaldırmaya daha yakın. Bunun için orta alan üstünlüğünü elde tutmalı. Topa olabildiğince sahip olmalı. Savunmayı önde kurup, rakibi kaleden uzak tutmalı. Uzun ve isabetli paslarla, kademe hatası yapan Karadeniz takımının savunmasını aşmalı. Özellikle yüksek toplarda defansını dikkatli ve hep tetikte tutmalı. Mutlu sona giden yolun genel şifreleri böyle. Ufak bir aksama, kupanın karşıya geçmesi demek.

YORUM YAZ