MENÜ

Evde tek başına!

Abone Ol Google News

Ligde üst üste gelen yenilgiler... Takıma ara dönemde katılan sıradan transferler... Yönetimin icraata dökülmeyen vaadleri... Divan toplantısında ortaya atılan iddialar... Beşiktaş, futbol dışında ne varsa o gündem ile boğuşuyor. Üvey evlat olarak görünen amatör şubelerin başarıları ile moral buluyor. Hâl böyle olunca da taraftar tepki gösteriyor. Antalyaspor maçına ilgi az. Üçüncülük şansı devam etse de umutlanan yok. Evinde yalnız ve hedefsiz kalan Kartal’ın başında hoca yok gibi! Portekizli, Serdar Topraktepe’nin önüne geçemedi. Hatta çok gerisinde kaldı. Gol yemeyelim de ne olura olsun düşüncesi içinde oldu. Hâlâ iskelet kadro ve sistem kuramadı. Hâl böyle olunca da bizler bile maç anonsu yerine sıkıntıları yazıya dökmek durumunda kaldık. Parlamayan yıldızlar. Tarihin en pahalı verimsiz transferleri. Yetersiz taktik. Yanlış kadro ve hamle tercihleri... Ne kadar arasak, artılar bir türlü eksilerin önüne geçemiyor.

Haberin Devamı

Sergen Yalçın faktörü

Bu aslında gizli düello. Sergen Yalçın camianın istemesine rağmen son anda tercih edilmemişti. Yerine alınan Santos ile ilginç maça çıkıyor. Beşiktaş’ın evinde yalnızları oynamasına rağmen avantajı var. Sergen hocanın da eski takımını tanıması. Taktiksel zeka ve oynattığı futbol ortada. Bu sıradan gibi duran maça ayrı özellikle katıyor. Beşiktaş boş geçen iki haftanın ardından mutlak kazanmak düşüncesinde. Konuk Antalya ise sürpriz peşinde.

Haberin Devamı

Musrati şans...

Al Musrati, derbide golü kendi kalesine attı. Antep deplasmanında rakibe asist yaptı. Sakatlandı. Forma giymemesi takımı adına şans! Cenk ve Aboubakar formsuz. Rashica ve Muci skor üretmekten geriler. Muleka ve Rebiç sezon bitse de gitsek havasındalar. Gedson’a bir şey oldu. Portekizli; Al Musrati ve Muci’nin takıma katılması ile geri gitti. Tuhaf.

YORUM YAZ