MENÜ

Işık körlüğü!

11 Nisan 2022, Pazartesi 07:42 Son Güncelleme: 11 Nisan 2022, Pazartesi 07:42
- A +

Sarı-Lacivertli taraftarlarca tamamen doldurulmuş, ışıl ışıl tribünler; sahadaki futbolcuların tamamında ‘Işık körlüğü’ nedeni olmuş. Derbinin sadece adı var yani! milyonlarca Euro, Dolar ile telafuz edilen starlar, otomobil farına yakalanmış tavşandan az hallideydi dün gece. Zavallı Türkiye! Mert (!) Hakan denilen şahıs; futbolun, centilmenliğin, sporcu adabının yüz karasıydı ilk dakikadan itibaren. Tribünleri provoke etti. Karaoğlan’ı mosmor etmek, Marcao’yu attırmak için, ne lazımsa yaptı. Nasıl ve ne diye sabretti, Sakaryalı? Marcao‘nun tertemiz hamlesi sonrası, 8 takla attı, ardından Nelsson’a saldırdı!

Hakemin aklına son operasyonu sonrası ‘Sarı’ geldi. Oysa Fenerbahçeli Mert Hakan ve Bursalı Serkan hatta Kahveci defalarca kart görmeyi hak etmemiş miydi ? Zajc ve Serdar Dursun ‘Muslera uyumuş olsa da’ gerçekten akılcı birer gol attı.Doğrusu Fenerbahçe daha dengeli ve topla ilişkili. Aslında Galatasaray’da benzer uygulama için uğraştı da, ne gücü ne de beceri değerleri yetmedi. Yenilen gollerde en önden en arkaya kadar külliyen uyudu! Kerem, Taylan, Aanholt, Marcao tarafı Samuel’i milli yaptı! Fenerbahçe o kenarı, bedava otoban gibi kullandı. Gomis şeytanın bacağını yine kıramadı, Kim bırakmadı? Bilmem?

Aziz unvanını hak etti

Halil’in sayılmayan golünde ve Gomis’e kaldırdığı ofsaytta Alex; aziz ünvanını harbiden hak etti! Bu arada Aziz beye şifa dileklerimi gönderiyor, Uğur Dündar’a da, hayırlı olsun dileklerimi gönderiyorum. Bay Karaoğlan; tay tay Taylan’a da atsaydın keşke 90+2’de ! Sarı-Kırmızılı Çekirge de kaldı ikide, bu seyahatte üçleyemedi Kadıköy’de 2-0 yenildi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...