MENÜ

Aslan’ın hışmı mı?

29 Kasım 2020, Pazar 06:58 Son Güncelleme: 29 Kasım 2020, Pazar 00:00
- A +

Rizespor’a provokaRizesyon kurgulu taktik uygulatan akıl; futbol ve spor dünyasından biri, olamaz diye düşünüyorum. Hakemin start düdüğü itibarıyla centilmenlik dışı hareketler yaptı Rizespor. Sanki ‘Bizim mekanda, biz ne istersek onu yaparız!’ der gibi. E tabii ‘Dur’ diyecek namuslu hakemler var bu arada. Böylesi acımasızlığa isyan eden, Galatasaraylı Aslanlar da var elbette! Rize’liler fena hışma uğradılar yedikleri 4 golle. Melnjak kolunu bilmem kaçıncı defa salla parti Akbaba’ya savurdu. VAR ile 44’te penaltı geldi. 77 ‘de Boldrin ikinci sarıdan gitti. Ve peş peşe Galatasaray golleri geldi, Aslanlar dörtledi, gitti. Sarı-Kırmızılılar takım halinde oyunun da, topun da, sahanın da hakimiydi. Ve mükemmeldi. Bravo.

Gecenin sorusu

Rizespor’un psikolojisini acaba kim ve neden bozdu, var mı bilen? Esasen ben; biliyorum ama söylemem!

Maçın starı

Diagne elbette...

Maçın olayı

Lüzumsuz hırs ve kızgınlık biriktirme; eski tabirle ‘ustura gibi bilenme’ nelere mâl oluyor ve bir ekibi futboldan, sportmenlikten nasıl uzaklaştırıyor gördük.

Kısa mesaj

Bedavadan kaptırılan puanlar nelere mâl olacak, görmezsin dilerim sevgili Fatih Terim. ‘ Ziyan olmasın alın terin’ derim.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...