MENÜ

Sen sakız çiğne!

28 Temmuz 2022, Perşembe 07:32 Son Güncelleme: 28 Temmuz 2022, Perşembe 07:32
- A +

0-0’ın rövanşında Fenerbahçe 50 bin kişilik koroyla Kiev’i karşısına aldı. Müthiş atmosferle birlikte maç başladı, ama sonu gelmedi. gelelim maçın dakikalarına.

Penaltı, kırmızı...

2’de dönen kopu önünde bulan Rossi şutladı, top az farkla dışarı gitti. 15’de Ferdi ve 17’de Rossi isabetsiz vurdu. 20’de İrfan Can’ın frikiği direkte patladı. 23’de Buschcan arka arkaya iki golü önledi. 30’da gelişen Kiev atağı Altay’ın müthiş müdahalesi ile bitti. Bol şutlu ilk devre 0-0 bitti. 46’da Valencia falsolu vurdu ama top dışarı gitti. 57’de Buyalsky verkaçtan aldığı topu ağlara gönderdi: 0-1. 68’de Valencia düşürüldü, verilen penaltıyı kullanan futbolcu topu Buschcan’a çarptırdı. Beklenen gol 89’da Szalai’den geldi. Gelen korner atışında kafayı yapıştırdı durumu eşitledi: 1-1. Maç uzatmaya gitti. 99’da önce Altay sonra direk ikinci golü önledi. Uzatmanın ilk yarısı da 1- 1 bitti. 114’de Kiev öne geçti, yapılan ortaya Karavaev çaprazdan vurdu, durum 1-2 oldu. Maç bu sonuçla bitti.

Jesus Mor’ardı

Sana ülkende kitap bile yazmışlar. Başarılı bir hocasın. Aç bir Fenerbahçe ve iş bilmez ama çok parası olan bir yönetimin var. Emre Mor zaten her takımda sorunlu bir futbolcu. Niye alırsın oyuna, alırsan da çıkarırsın. Daha forvetin yok. Gelen listeye giremiyor. Sayın Jesus, Sakız çiğnemeyi seviyorsun. Ancak bu takım seni de çiğner, burası Fenerbahçe.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...