Galatasaray çok kazançlı

20 Ocak 2020, Pazartesi 06:01 Son Güncelleme: 20 Ocak 2020, Pazartesi 00:14
- A +

Maçı kazandı, Saracchi’yi, Emre’yi kazandı. Seri kendi kalitesine yaklaştı. Falcao da formunu yakalayacaktır elbet! Adı Falcao olmasa ikinci 45’e zor başlardı. İlk yarıda Emre Akbaba ve Ömer’in güzel paslarını hiç etmesi ona yakışmadı. İkinci yarıda Seri’nin pasında güzel bir gol attı ve durumunu kurtardı. Donk hatasızdı. Marcao ise Rodallega karşısında çok zorluklar yaşadı. Takımın en kötüsü ilk 60 dakika tek olumlu iş yapmayan Feghouli’ydi. Saracchi harika oynadı.

Ömer Bayram’la uyumu ve hücuma katkısı yüksekti. Verdiği gollük pasta Emre Akbaba’nın golü ise harikaydı. Seri atılan 2 golde de vardı, çok faydalı oynadı. Emre Akbaba, “Belhanda ile geçen zamana yazık” dedirtti. Galatasaray’ın kazandığı 3 puanda Sedat’ın vuruşunu harika kurtaran Muslera’nın imzası vardı. Denizli’de Rodallega büyük futbolcu. Aissati biraz becerikli pas organizasyonu yapsa mütevazı kadronun puan alıp dönmesi işten değildi.

Gecenin sorusu

Kondisyon problemi ne olacak? Maç ve antrenman eksiği yüksek Saracchi takımın fizik kalitesi en yüksek 2 oyuncusundan biri olarak gözüktü! Takımın süratle onun seviyesine gelmesi gerek.

Maçın starı

Lemina. Bıkmadan usanmadan ikili mücadeye girdi, kazandı. Driplig yaptı, stoperleriyle, yanındakilere hep derin bir nefes aldırdı. Tüm kalbiyle, elinden gelenin hep en iyisini yapıyor.

Maçın olayı

Sol ayaklı sol bek! Saracchi senelerdir gerçek bir sol bekin hasretiyle yanan Galatasaray’ın ilacı oldu. Çizgiye inip sıfırdan ortalar yapabilen bir sol bek! Falcao için de ilaç olacak...

Kısa mesaj

Bir takım ligde yediği 16 golün 13’ünü 60. dakikadan sonra ağlarında gördüyse sorun net olarak ortadadır.. Ve motivasyonla çözülemez!

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...