MENÜ

Dolu dizgin devam ediyor

17 Nisan 2022, Pazar 09:23 Son Güncelleme: 17 Nisan 2022, Pazar 09:23
- A +

Fenerbahçe taraftarının takımını ne kadar çok sevdiğini bir kez daha dün oynanan maçta gördük. Güzel bahar havasında stadı dolduran taraftar, özlediği ve devamlı kazanan bir takıma sahip olmaları, onları çok mutlu etmiş ki, kötü oyuna rağmen takımını sonuna kadar desteklediler. Oyunculara ve İsmail Kartal’a ayrıca sevgilerini göstererek duygusal bir ortamda yarattılar.

Aslında maç tam Fenerbahçe’nin istediği şekilde başladı. Erken gelen gol, ilerleyen dakikalarda farka gidilebilecek bir hava yarattı. Ama tam tersine Fenerbahçeli oyuncular çok temposuz oynamaya başladılar ve 1. bölgede pas hataları yaparak rakibe davetiye çıkarttılar. Göztepe takımı da bu davete karşılık üç defa önemli pozisyona girdi, ama gol ile sonuçlandıramadılar. Bu durum rakibi cesaretlendirmekle birlikte oyuna ortak etti. İlerleyen dakikalarda İsmail Kartal oyuncu değişiklikleri yaparak oyuna tempo katmak istedi, meyvesini penaltı kazanarak aldı. Kazanılan penaltıyı taraftarın isteği ile Arda Güler’in golle sonuçlandırması maçı Fenerbahçe adına rahatlatmış oldu. İsmail hoca bu maçta yaşanan gol yollarındaki sıkıntıyı ve yaratıcı oyuncu eksikliğini görmüştür herhalde. O zaman şu soruyu herkes sormak ister İrfan Can’ın yokluğunda neden Arda Güler ile oyuna başlamadın diye.

Sonuç itibari ile Fenerbahçe dolu dizgin yoluna devam etmektedir. İsmail Kartal elini daha da çok güçlendirmeye devam etmektedir. Kazanmaya devam ettikçe, sezon sonu verilecek olan teknik direktör kararında yönetimi oldukça zor bir dönem beklemektedir.

Maçın en iyi üç oyuncusu Samuel Osayi, Mert Hakan ve Altay.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...