Transferler dikkat çekici

10 Ağustos 2020, Pazartesi 06:58 Son Güncelleme: 10 Ağustos 2020, Pazartesi 01:13
- A +

Ahmet Ağaoğlu yönetiminin her ne kadar Sosa ve Novak gibi özel oyuncuları elinde tutamasa da alınan cezadan sonra mütevazı gözüken hamleleri dikkat çekici. Bir oyuncu transferinde eğer elinizde Sörloth gibi transfer edilecek oyuncuyu tanıyan bir yıldızınız varsa başka referansa ihtiyaç yok. Maliyetinin uygunluğu bir yana Anders Trondsen transferinin Ndiaye, Obi Mikel ve Sosa'dan sonra güçlenmesi gereken orta saha için önemli olduğunu söyleyebilirim.

Sörloth'un yükünü hafifletebilir

Forvet transferine gelince, gelir gelmez yaptığı Nwakaeme ve Ekuban gibi transferlere Sörloth'u ekleyen Ahmet Ağaoğlu yine genç ve gelecek vaadeden bir transfere imza attı. 21 yaşında olması, fiziksel özellikleri ile eğer çabuk uyum sağlamayı başarabilirse Trabzonspor'da Sörloth'un yükünü hafifletebilecek bir forvet oyuncusu profili çizebilir.

Stoper şart

Diğer taraftan geçtiğimiz sezon yapılan hatanın tekrarlanmaması şart. Yani defansın ortasına sıradan olmayan, arkadaşlarını da idare edebilecek lider bir stoper alınırsa yeni sezon öncesi tek eksik sol bek transferi olacaktır.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...