Çılgın Sayısal Loto'dan 52 milyon TL! Sayısal Loto bu akşam saat kaçta?

Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam yapılacak. Büyük ikramiye katlanarak devam ediyor. Çılgın Sayısal Loto'nun ikramiyesi şimdiden 52 milyon TL'yi geçti. Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirilecek ve millipiyangoonline.com üzerinden Çılgın Sayısal Loto kuponlarınızı doldurabilir, bu heyecana ortak olabilirsiniz...

15 Ağustos 2020, Cumartesi 12:14 Son Güncelleme:
- A +
Çılgın Sayısal Loto'dan 52 milyon TL! Sayısal Loto bu akşam saat kaçta?

52 milyon TL ikramiye tutarıyla rekora koşan Çılgın Sayısal loto çekilişi öncesi heyecan dorukta. Büyük ikramiyenin sahibinin belli olacağı çekiliş bu akşam gerçekleştirilecek. Sisal Şans’ın son çekilişini 12 Ağustos Çarşamba günü gerçekleştirdiği Çılgın Sayısal Loto, 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye devretmişti. Çılgın Sayısal Loto çekilişi millipiyangoonline.com üzerinden canlı yayınlanacak. Ayrıca sonuçlar çekilişin hemen ardından millipiyangoonline.com'da olacak. 

SAYISAL LOTO OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN!

Çılgın Sayısal Loto oynamanın kuralları neler?

1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmaya dayalı bir oyun olan Çılgın Sayısal Loto’da en az 2, en fazla ise 6 adet sayıyı bilenler farklı miktarlarda ikramiye kazanıyor. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekiliyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Çılgın Sayısal Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor. 


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...