Kobay mıyız?

Sarı-Lacivertli camia Türk Futbolu'ndaki birçok yeniliğin ilk olarak kendi üzerlerinde denenmesinden oldukça rahatsız. Kanarya cephesinden yükselen ortak ses ise şu: Biz kobay değiliz...

19 Eylül 2011, Pazartesi 02:00
- A +
Kobay mıyız?

İlk olarak teknik direktör Aykut Kocaman NTV Spor’da dert yandı, yeniliklerin ilk olarak kendi üzerlerinde uygulanmasından... Kocaman, ligde 11 günde 4 maç oynayacaklarının hatırlatılması üzerine, “Nedenini gerçekten bilmiyorum. Umarım birtakım deneyler bizim üzerimizde yapılmıyordur. İlerleyen dönemdeki uygulamaları da görmek lazım.

11 günde 4 maç enteresan” diye konuşmuştu. TFF’nin aldığı son karara göre, Fenerbahçe bir kez daha yeni bir uygulamanın denendiği ilk kulüp olacak. Bundan sonraki süreçte, seyircisiz maç oynama cezası alan takımların karşılaşmalarını; kadın izleyiciler ile yanlarında anneleri olmak şartıyla 12 yaş ve altı çocuklar ücretsiz olarak izleyebilecek. Bu uygulama ilk olarak yarınki Fenerbahçe-Manisaspor maçında hayata geçirilecek. Bu durum Sarı-Lacivertli camiayı rahatsız ederken, “Biz kobay değiliz. Türk Futbolu’ndaki yenilikler sadece Fenerbahçe Spor Kulübü’nde değil, diğer kulüplerde de denenmeli” görüşü ortaya çıktı.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...