Trabzonspor'un istediği yıldız için Marek Hamsik devrede!

Trabzonspor’un transfer gündeminde bulunan yıldız oyuncu için eski dost devrede... Marek Hamsik vatandaşı ile görüşürken, şehir ve kulüp hakkında Slovak isme bilgiler veriyor, ikna etmek adına tüm kozları oynuyor.

Trabzonspor'un istediği yıldız için Marek Hamsik devrede!

Barisic ve Draguş transferlerini imza noktasına getiren, Glasgow Rangers’ın orta saha oyuncusu Lundstram konusunda da yoğun uğraş veren Trabzonspor, merkeze skorer bir isim daha düşünüyor... Gündemdeki yıldız; Laszlo Benes...

Haberin Devamı

Trabzonsporun istediği yıldız için Marek Hamsik devrede

3 milyon Euro'luk madde

Bu sezon Bundesliga 2’de Hamburg formasıyla 25 maça çıkan Slovak yıldız, 13 gol atarken, 11 asist yaptı. Daha önce de Fırtına ile adı anılan Benes’in kontratında şartlara bağlı olmak üzere 3 milyon Euro’luk serbest kalma maddesi olduğu belirtiliyor. Slovakya Milli Takımı’nda 18 karşılaşmada forma giyen Benes için eski bir dost devrede: Marek Hamsik. Slovak futbolunun efsane ismi, vatandaşını ikna etmek adına görüşme halinde.

Trabzonsporun istediği yıldız için Marek Hamsik devrede

Avcı ile hala iletişimde

Teknik direktör Abdullah Avcı ile iletişimi devam eden Hamsik, Benes transferinde Trabzonspor’a yardımcı olmaya çalışıyor. Hamsik’in, şehir ve kulüp hakkında Benes’e bilgiler verdiği öğrenilirken, Trabzonspor Yönetimi de pek çok talibi bulunan 26 yaşındaki yıldız için tüm kozları oynuyor.

YORUM YAZ