Göksel Gümüşdağ'dan Abdullah Avcı ve Fenerbahçe açıklaması!

Medipol Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, takımın teknik direktörü Abdullah Avcı'nın adının Fenerbahçe ile anılması hakkında konuştu. Gümüşdağ, bu durumdan haberleri olmadığını söyledi ve Avcı ile uzun yıllar devam edeceklerini belirtti.

09 Kasım 2018, Cuma 13:49 Son Güncelleme:
- A +
Göksel Gümüşdağ'dan Abdullah Avcı ve Fenerbahçe açıklaması!

"Lider Başakşehir'in başkanı Göksel Gümüşdağ, son dönemde çıkan Abdullah Avcı - Fenerbahçe haberleri hakkında konuştu.

TRT Spor'a konuşan Göksel Gümüşdağ, bu sezon şampiyon olmak istediklerini söyledi ve "Bir şeyleri konuşmak için erken ama bizim hedefimiz hep belli. 5 yıldır aynı istikrarı koruyup, aynı mücadeleyi veriyoruz. Bu sene de hedefimiz iyi bir yerde bitirmek ve bu şampiyonluğu yakalamak. Ama daha yol uzun. 11. hafta bitti. 23 hafta var. Çok şeye gebe. İnşallah inanıyorum ki hocamız ve oyuncularımızın enerjisiyle birlikte ligi çok daha iyi bir yerde bitireceğiz. Hedefsiz değiliz, elbette bir hedefimiz var. İnşallah hayırlısı olur." ifadelerini kullandı.

"BİZİM BİLGİMİZ YOK"

Abdullah Avcı'nın adının Fenerbahçe ile anılmasıyla ilgili de konuşan Gümüşdağ "Abdullah Avcı ile bugün değil tam 12 yıldır bağımız var. O yüzden gönül bağımız çok uzun. Dolayısıyla bizimle paylaşmadan, bizimle istişare yapılmadan böyle karar zaten alınmaz. Hocamızla ilgili böyle şeyler yazıyorlarsa da onlarla ilgili bilgi sahibi değilim. Ama hocamızla gönül bağımız çok daha uzun yıllar devam edecek. Kendi kulüpleri, kendi camiaları bunlarla ilgili farklı açıklamalar yaptı. Dolayısıyla ben bu konulara girmek istemiyorum." dedi.

"VAR, OLMAZSA OLMAZIMIZ"

Başakşehir'in başkanı sözlerini şu ifadelerle tamamladı:

Bizim hepimizin arzusu isteği Video Hakemliği bizim olmazsa olmazımızdır. Dünya da bunu kabullendi. Geçen gün İngiltere'de yaşanan maçta görüyorsunuz. Şampiyonlar Ligi maçındaki penaltı pozisyonunu... Video Hakemliği olmazsa olmazımız. Hala aynı ısrardayız.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...