Ünal Aysal ve Sadri Şener'e...

Fenerbahçe Yönetim Kurulu'nun düzenlediği basın toplantısında Başkanvekili Nihat Özdemir, Galatasaray başkanı Ünal Aysal'ın açıklamalarına cevap verirken, Trabzonspor'a da çok sert çıktı.

02 Mayıs 2012, Çarşamba 16:32
- A +
Ünal Aysal ve Sadri Şener'e...

Ünal Aysal'ın "Şampiyonlar Ligi" açıklamasını ve Trabzonspor'un da 3 Temmuz'dan beri takındığı tavri eleştiren Özdemir şunları söyledi;

ÜNAL AYSAL'A...

"Sayın Aysal'ın 'Şampiyon da olsalar Fenerbahçe'nin yerine Şampiyonlar Ligi'ne biz gideriz' açıklaması çok talihsiz bir açıklamadır.

Biz bu oyunu geçen sene gördük. TFF'nin yaptığı inanılmaz bir hata ile Şampiyonlar Ligi'ne Trabzonspor gitti. Bu hatayı herkes gördü. Sayın Aysal'ın açıklamaları bizi derinden yaralamıştır. Şampiyonlukta en az Galatasaray kadar şansımız var. Sonunda hak ettiğimiz şampiyonluğuz kazanacağız. Sayın Aysal bu açıklamalar ile Galaatsaray'ı hiçbir yere götüremez."

TRABZONSPOR'A...

3 Temmuz'dan beri sakin kalmaya, ortamı geren taraf olmamaya özen gösterdik. Ancak Trabzonsporlu yöneticiler, neredeyse hergün bir basın yayın organına konuştular. Maalesef Trabzonspor, bugün yaşanan sıkıntılı dönemin de baş mimarı olmuştur diyebilirim. Şu anda biz de Sayın Sadri Şener'e soruyoruz;

1-Kendisi Federasyon ile konuşarak hakem değişikliği istemiş midir?
2-Karadeniz Oyunları gerekçesiyle alınan 6 milyon TL'nin 5 milyon TL'sini Trabzonspor Kulübü almış mıdır?
3-Federasyondan erken dönem parası istemişler midir?
4-Trabzon'dan Sivas'a gönderilen balık işini açıklamalıdır. Trabzon neresi, Sivas neresi? Bu balıklar neden Fenerbahçe maçı öncesi gönderilmiştir?

Şunu söylemek istiyorum. Sayın savcıların da dikkatini çekiyorum. Eğer Sayın Sadri Şener'in tapeleri Aziz Yıldırım'da olsaydı, Aziz Yıldırım şu an Ergenekon'dan yargılanıyor olurdu.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...