Medya ve İletişim Direktörü İskender Baydar oldu

Galatasaray Kulübü, Medya ve İletişim Direktörlüğü'ne İskender Baydar'ı getirdi. Baydar'dan önce bu görevi Bahri Havadır ve duayen gazeteci Ali Kırca yürütmüştü.

06 Ağustos 2015, Perşembe 17:15
- A +
Medya ve İletişim Direktörü İskender Baydar oldu
Galatasaray Kulübü, Medya ve İletişim Direktörlüğü'ne İskender Baydar'ı getirdi. Kulübün resmi internet sitesinde konuyla ilgili şu açıklamaya yer verildi:

"Galatasaray Spor Kulübü Medya ve İletişim Direktörlüğü görevine, deneyimli gazeteci ve iletişimci İskender Baydar getirildi.

Gazeteciliğe 1990 yılında Sabah Gazetesi Dış Haberler Servisi'nde başlayan İskender Baydar, 8 yıl grubun farklı yayınlarında haber müdürü, yazı işleri müdürü gibi görevler üstlendikten sonra, 1998 yılında Star Gazetesi'nin kurucu kadrosunda Yazı İşleri Müdürü olarak yer aldı.

2004'de geri döndüğü Sabah Grubu'nda ise Fotomaç Genel Yayın Müdürlüğü, Sabah Gazetesi Spor Müdürlüğü, Sabah Gazetesi Genel Yayın Yönetmen Yardımcılığı, atv Genel Müdür Yardımcılığı ve Takvim Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği görevlerinde bulundu.

Baydar, üç yıl süren Hürriyet Gazetesi Yan Yayınlar Yönetmenliği’nin ve sektördeki 22 yılın ardından 2012 yılında Elite Basın Danışmanlık Şirketi’ne ortak olarak katıldı. Baydar buradaki görevinde bir çok  tanınmış kurum ve kuruluşun iletişim danışmanlığını üstlendi.

Galatasaray Lisesi mezunu olan İskender Baydar, evli ve üç çocuk babasıdır."

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...