İzmir'de dev buluşma

Bayraklı Belediyesi ve Ege Masterler Federasyonu tarafından düzenlenen dayanışma etkinliğinde efsane futbol adamları Bayraklı’da bir araya geldi. Bu yıl ikincisi düzenlenen etkinlik renkli görüntülere sahne oldu.

13 Aralık 2016, Salı 02:30
- A +
İzmir'de dev buluşma
Bayraklı Belediyesi önemli bir spor etkinliğine ev sahipliği yaptı. Ege Masterlar Federasyonu; 2. kuruluş yıldönümünü ve Masterler Günü’nü Havuz Düğün Salonu’nda düzenlenen dayanışma gecesiyle kutladı. Ege takımlarının teknik direktörlerinin de katıldığı gecede efsaneler bir araya geldi. Etkinliğe katılanlar, ünlü isimler Yılmaz Vural ve Sinan Engin’le gecede bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Organizasyonun düzelenmesine büyük katkı sunan Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Spor neredeyse biz de oradayız. Amatör sporun içindeki her birey Türk sporunun gerçek kahramanlarıdır” dedi. Etkinlikte spora destek verenlere teşekkür plaketi verildi. Başkan Karabağ, geçirdiği rahatsızlık sonucu felç olan Galatasaray ve milli takımın efsane futbolcusu Erhan Önal’a plaket verdi. Karabağ, “Bir Galatasaraylı olarak size bu ödülü vermekten dolayı gurur duyuyorum, sizi unutmuyoruz, siz de bizi unutmayın” dedi.

‘Sporun yanındayız’

“Ben de yıllarca amatör kulüp yöneticiliği yapmış bir kardeşinizim. Aktif spor hayatı sonrasında bu işi devam ettiren masterler takımları kurup, bir federasyon oluşturan futbol aşıkları arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. Bütün tesislerimiz masterlerin emrindedir. Salonlarımız emrindedir. Nerede futbol, spor varsa biz oradayız. Gönlü spordan yana olan başkanlarımızın çoğalmasını istiyorum” diye konuştu.

Recep Çolak: Ailemiz büyüyor

Ege Masterler Federasyonu’nun kurucusu olan ve Ege’deki masterlerin bir araya gelmesinde, bu şekilde büyük bir organizasyonun gerçekleşmesinde verdiği emeklerle başrolü oynayan Başkan Recep Çolak da davetlilere umut dolu bir konuşma yaptı. Ege’deki Masterler ailesinin her geçen gün büyüdüğüne dikkat çeken Çolak, “Çıktığımız yolda böyle büyük bir aile olabilmek çok güzel. 48 takımın katıldığı devam eden çok keyifli bir ligimiz var. Deplasmanlı, son derece çekişmeli ve heyecanlı bir organizasyon yapıyoruz. Federasyondan da beklentimiz yüzlerce insanı bir araya getiren bu organizasyona destek vermesidir. İnanıyoruz ki ilerleyen dönemlerde takım sayıları da artacak ve Ege Masterler Federasyonu daha da büyüyecek” değerlendirmesini yaptı. Federasyon üyelerinin büyük alkışını alan Çolak, davetlilere katılımlarından ötürü teşekkürlerini iletti. 

Efsaneler bir araya geldi

Havuz Düğün Salonu’nda düzenlenen etkinliğe Karabağlar Kaymakamı Mehmet Sadık Tunç, Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, ünlü teknik adam Yılmaz Vural, Beşiktaşlı eski futbolcu, yönetici ve spor yorumcusu Sinan Engin, Antrenör Engin Altın, Ege Bölgesi Masterler Federasyonu Başkanı Recep Çolak, Altay, Altınordu, Manisa, Buca ve Karşıyaka futbol takımları teknik direktörleri, eski hakemlerden Yunus Yıldırım, İsmet Arzuman, Mustafa Çulcu, Mustafa Arslan, Reşat Çağan, Aykut Gümülü, Satılmış Kavacık, Yusuf Erdem, bir çok ünlü eski futbolcu, hakem, antrenör ve yönetici ile masterler takımları katıldı.
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...