MENÜ

Red Bull Half Court Haberleri

Red Bull Half Court ile ilgili haberler

Red Bull Half Court haberleri sayfasında Red Bull Half Court ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Red Bull Half Court ile ilgili Fanatik'de Red Bull Half Court haber bulunmaktadır. Red Bull Half Court Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Red Bull Half Court’ta Türkiye şampiyonu Sportiva Alsancak Premium oldu

Red Bull Half Court’ta Türkiye şampiyonu Sportiva Alsancak Premium oldu

Sokak kültürü ile basketbolu buluşturan; dünyanın en iyi sokak basketbolcularının mücadele ettiği Red Bull Half Court 3x3 Basketbol Turnuvası’nda Türkiye şampiyonu belli oldu. İzmir’de oynanan ve 16 takımın kozlarını paylaştığı finallerde Sportiva Alsancak Premium mutlu sona ulaştı. Finaller, Dilara Uçar’ın çizimiyle yeniden tasarlanan Bostanlı Rekreasyon Alanı Basketbol Sahası’nda oynandı.
Red Bull Half Court’ta final zamanı

Red Bull Half Court’ta final zamanı

Sokak kültürü ile basketbolu buluşturan; dünyanın en iyi sokak basketbolcularının mücadele edeceği Red Bull Half Court 3x3 Basketbol Turnuvası’nda Türkiye Finalleri, 10 Temmuz’da İzmir’de oynanacak. Üçer kişilik takımlarını kuran herkesin katılabileceği Red Bull Half Court’ta, 4 eleme sonunda belirlenen 16 takım şampiyonluk için kozlarını, Dilara Uçar’ın çizimiyle yeniden tasarlanan Bostanlı Rekreasyon Alanı Basketbol Sahası’nda paylaşacak. Turnuva ile ilgili detaylı bilgiye RedBull.com/halfcourt adresinden ulaşılabiliyor.
Red Bull Half Court’ta İstanbul finalistleri belli oldu

Red Bull Half Court’ta İstanbul finalistleri belli oldu

Sokak kültürü ile basketbolu buluşturan; dünyanın en iyi sokak basketbolcularının mücadele edeceği Red Bull Half Court 3x3 Basketbol Turnuvası’nda Türkiye Finalleri için 4 takım daha belli oldu.
Red Bull Half Court’ta üçüncü eleme İstanbul’da

Red Bull Half Court’ta üçüncü eleme İstanbul’da

Sokak kültürü ile basketbolu buluşturan; dünyanın en iyi sokak basketbolcularının mücadele edeceği Red Bull Half Court 3x3 Basketbol Turnuvası’nda Türkiye Finalleri için geri sayım başlıyor. Üçer kişilik takımlarını kuran herkesin katılabileceği Red Bull Half Court’un 4 elemesinden 3.’sü Beşiktaş Belediyesi’nin desteği ile İstanbul’da gerçekleştirilecek. Yeniden tasarlanan Abbasağa Basketbol Sahası’nda oynanacak eleme sonunda 4 takım adını finale yazdıracak. Turnuva ile ilgili detaylı bilgiye RedBull.com/halfcourt adresinden ulaşılabiliyor.
Red Bull Half Court’ta Ankara finalistleri belli oldu

Red Bull Half Court’ta Ankara finalistleri belli oldu

Sokak kültürü ile basketbolu buluşturan; dünyanın en iyi sokak basketbolcularının mücadele ettiği Red Bull Half Court 3x3 Basketbol Turnuvası’nın Ankara Elemesi büyük bir heyecana sahne oldu. Turnuva için yeniden tasarlanan Anıttepe Basketbol Sahası’ndaki mücadele sonunda Tarhana Gangs, Sportive Manisa, Goca Bolulular ve Vamos adlarını Türkiye finaline yazdırdı. İstanbul ve İzmir elemeleriyle devam edecek olan turnuva ile ilgili detaylı bilgiye RedBull.com/halfcourt adresinden ulaşılabiliyor.
Red Bull Half Court’ta ilk finalistler belli oldu

Red Bull Half Court’ta ilk finalistler belli oldu

Sokak kültürü ile basketbolu buluşturan; dünyanın en iyi sokak basketbolcularının mücadele edeceği Red Bull Half Court 3x3 Basketbol Turnuvası’nın ilk Türkiye elemesi Bursa’da gerçekleştirildi. 3’er kişilik takımlarını kuran herkesin katılabileceği Red Bull Half Court’un 4 elemesinin ilkinin sonunda, 4 takım adını Türkiye finaline yazdırmayı başardı.
Red Bull Half Court’ta ilk eleme Bursa’da

Red Bull Half Court’ta ilk eleme Bursa’da

Sokak kültürü ile basketbolu buluşturan; dünyanın en iyi sokak basketbolcularının mücadele edeceği Red Bull Half Court 3x3 Basketbol Turnuvası’nın Türkiye elemeleri başlıyor. 3’er kişilik takımlarını kuran herkesin katılabileceği Red Bull Half Court’un 4 elemesinden ilki Bursa’da gerçekleştirilecek. Turnuva ile ilgili kayıt ve detaylı bilgiye RedBull.com/halfcourt adresinden ulaşılabiliyor.
Red Bull Half Court kayıtları açıldı

Red Bull Half Court kayıtları açıldı

Sokak kültürü ile basketbolu buluşturan; dünyanın en iyi sokak basketbolcularının mücadele edeceği Red Bull Half Court 3x3 Basketbol Turnuvası’nın Türkiye elemelerine kayıtlar başladı. 3’er kişilik takımlarını kuran herkesin katılabileceği Red Bull Half Court ile ilgili kayıt ve detaylı bilgiye RedBull.com/halfcourt adresinden ulaşılabiliyor.
Basketbol sahaları Red Bull Half Court ile renkleniyor

Basketbol sahaları Red Bull Half Court ile renkleniyor

Sokak kültürü ile basketbolu buluşturan Red Bull Half Court 3x3 Basketbol Turnuvası geri dönüyor. Dünyanın en iyi sokak basketbolcularının mücadele edeceği organizasyonun Türkiye finali büyük bir sürprize sahne olacak. ‘Saha benim’ diyen basketbol severler, finalin oynanacağı basketbol sahasının tasarımı için yarışacak. Çalışmalarını online olarak dizayn edecek katılımcılar arasından seçilecek en iyi tasarım, finalin oynanacağı sahanın zeminini süslerken tasarımcısı da sürpriz hediyelerin sahibi olacak.
Red Bull Half Court şampiyonunu arıyor

Red Bull Half Court şampiyonunu arıyor

Türkiye’nin en önemli sokak basketbol turnuvası Red Bull Half Court 3x3 Basketbol Türkiye Finali 5 Aralık’ta İstanbul’da oynanacak. Alanında ülkenin en iyilerini karşılaştıracak turnuva sonunda Türkiye şampiyonu belli olacak. 16 takımın mücadele edeceği Red Bull Half Court 3x3 Basketbol Türkiye Finali ile ilgili tüm detaylar ve başvurularla ilgili bilgiler RedBull.com/halfcourt adresinde.