Christophe Galtier Haberleri

Christophe Galtier ile ilgili haberler

Yusuf Yazıcı'ya hocasından övgü

Yusuf Yazıcı'ya hocasından övgü

Bordeaux maçında şov yapan milli futbolcumuz Yusuf Yazıcı, Fransa’da günün en çok konuşulan isimlerinden biri olurken, Christophe Galtier, yıldız oyuncunun başarısını karşılıksız bırakmadı.
Yusuf Yazıcı için flaş açıklama:

Yusuf Yazıcı için flaş açıklama: "Yetmez!"

Yusuf Yazıcı, dün Lille'in Bordeaux'yu 3-0 yendiği maçta hem takımıyla ilk golünü kaydetmiş hem de diğer iki golün asistini yapmıştı. Fransız ekibinin teknik patronu Christophe Galtier, mücadelenin ardından düzenlediği basın toplantısında milli yıldızla ilgili çok çarpıcı yorumlarda bulundu.
Ligue 1'de Türk rüzgarı!

Ligue 1'de Türk rüzgarı!

Fransız haber ajansı Agence France-Presse, ülkelerinde forma giyen Türk futbolcularla ilgili özel bir dosya yayımladı. Yusuf Yazıcı ve Mehmet Zeki Çelik'in formasını giydiği Lille kulübünün teknik direktörü Christophe Galtier de konuyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"Yusuf Yazıcı'ya yardım etmeliyiz!"

Trabzonspor'dan 16,5 milyon euro karşılığında transfer olduğu Lille'de henüz gol ya da asistle tanışamayan Yusuf Yazıcı hakkında hocası Christophe Galtier'den flaş bir açıklama geldi.
Yusuf Yazıcı eleştirilerine cevap!

Yusuf Yazıcı eleştirilerine cevap!

Lille Teknik Direktörü Christophe Galtier, yaz transfer döneminde Trabzonspor'dan 16,5 milyon euro karşılığında kadrolarına kattıkları Yusuf Yazıcı'yla ilgili eleştirilere Strasbourg ile karşılaşacakları lig maçı öncesinde yanıt verdi.