Fikret Orman: Güneş doğacaktır

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, "Moralsizlik üzerine bir bina inşa edip, burada nifak tohumları atarak Beşiktaş'ı iktidar hesabı yapanlara bu camia cevabını verecektir" dedi. Antalya Beşiktaşlılar Derneği, yeni yılın ilk 'Birlik ve Beraberlik Buluşması'nı gerçekleştirdi.

06 Ocak 2019, Pazar 17:59
- A +

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, böylesine büyük bir kulübü yönetmenin zorluğuna dikkat çekti. Bütün amaçlarının Beşiktaşlılar'ı mutlu etmek olduğunu belirten Fikret Orman, "Zor süreçte başlamıştık işe. Şimdi döndük yine başa, tekrar zor süreçten geçiyoruz. Takım olarak 1 yıldır zor bir süreçten geliyoruz. Bizimle beraber Beşiktaş'ın çıtası çok yükseldi. Başarılar üst üste gelince beklentiler büyüdü. Öyle de olması lazım." dedi.

Fikret Orman, "Hayat her zaman bizim şarkılarımızda olduğu gibi, böyle güneşli günler olmuyor. Bugün olduğu gibi yağmur yağıyor. Dönem dönem kış oluyor ama unutmamamız gereken şu ki her zaman güneş doğacaktır. 19 Mart'ta 116'ncı senemizi kutlayacağız. 116 sene içerisinde 15 şampiyonluk elde ettik. 2'si de ben ve benim arkadaşlarımın döneminde oldu" diye konuştu.

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...