Zeynep Demirel: Sosyal medyanın gazına geldim

Volkan Demirel'in eşi Zeynep Sever Demirel, saçlarını kestirdi. Volkan Demirel'in eşi Zeynep Sever Demirel takipçilerine, sosyal medya hesabından "Saçımı kestirmemi ister misiniz?'' diye sordu. "Evet" yanıtını alan Demirel, soluğu kuaförde aldı.

04 Eylül 2018, Salı 16:58 Son Güncelleme: 04 Eylül 2018, Salı 16:59
- A +

Volkan Demirel'in eşi Zeynep Sever Demirel takipçilerine, sosyal medya hesabından, "Saçımı kestirmemi ister misiniz?" diye sordu.

Zeynep Demirel, yüzde 69 oranında 'Evet' yanıtı gelince soluğu kuaförde alıp imaj değiştirdi.

Saçlarını kısacık kestiren Demirel, daha sonra "Sosyal medyanın gazına geldim" dedi.‬ Zeynep Sever Demirel'in yeni imajı takipçileri tarafından çok beğenildi.

Öte yandan, Demirel ailesi, küçük kızları Yeda'nın 1. yaş gününü kutladı.

Fenerbahçeli kaleci Volkan Demirel’in eşi Zeynep Demirel, kızları Yade ve Yeda ile Bodrum tatiline devam ediyor. Demirel ailesinin bulunduğu lüks yat, önceki gün sakin bir koya demirliydi.

Gün boyunca kitap okuyup güneşlenen ve kızlarıyla ilgilenen Zeynep Demirel, o anların görüntülenmemesi için sık sık teknedeki görevlileri çağırıp dikkatli olmaları konusunda uyardı. Ancak bu çabaya rağmen objektiflerden kaçamadı.

Zeynep Demirel, akşama doğru tekneden ayrılıp pedallı board’uyla Cennet Koyu’ndaki halk plajına gitti.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.