Yıldırım'ın gururu!

Fenerbahçe, “Ne transferi. Çok kaliteli futbolculara sahibiz. Ben, bu takıma güveniyorum” diyen Başkan'ı dün bir kez daha haklı çıkardı.

01 Şubat 2010, Pazartesi 04:30
- A +
Yıldırım'ın gururu!

Galatasaray, İngiltere Premier Ligi’nden üst üste futbolcu transfer ederken, gözler Fenerbahçe’ye çevrilmişti. Camiada herkes, Başkan Aziz Yıldırım’ın buna nasıl bir atakla karşılık vereceğini beklemeye başlamıştı. Oysa Yıldırım’ın hiç de böyle bir niyeti yoktu. Nitekim, Fenerbahçe Başkanı, geçtiğimiz günlerde FANATİK’e yaptığı açıklamada, “Çok kaliteli oyunculardan kurulu bir kadromuz var. Bu kadronun yüzde 80 kapasiteyle oynaması, Süper Lig’de şampiyonluğa yeter. Yeni bir oyuncu transfer etmek, eldekilerden birinin çıkartılması demek. Siz kimi çıkartırsınız. Bu takımın takviyeye ihtiyacı yok. Transfer yapmayacağız. Ben, teknik ekibe ve futbolcularıma güveniyorum” demişti. Yıldırım bu düşüncesini basınla paylaşmakla kalmamış, teknik heyet ve futbolcularına da sık sık anlatmıştı.

Futbolcularla paylaşıyor
En son, yedek kulübesinin müdavimlerinden Uğur Boral’la bir konuşma yapan Başkan, “Sen, çok kaliteli bir futbolcusun. Bu takıma çok büyük katkı yapacağına inanıyorum. Ben sana güveniyorum” diyerek, oyuncusunu motive etmişti. Uğur da Başkan’ın bu güveninin boşa olmadığını dünkü oyunu, attığı gollerle gösterdi. Sadece o değil, tüm takım, Aziz Yıldırım’ın güveninin boşa olmadığını dün bir kez daha ortaya koymuştu. Başka bir deyişle, Yıldırım haklı çıkmanın gururunu yaşıyordu.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...