Yağmur Sarıoğlu'ndan Kerimcan Durmaz'a destek!

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, yaptığı paylaşımlarla sık sık gündem yaratmıştı. Geçtiğimiz günlerde kendisine ait olmadığını iddia ettiği uçak tuvaletinde çekilen müstehcen görüntüleri yanlışlıkla sosyal medyada yayınlayınca gündeme oturmuştu. Kerimcan Durmaz, yaptığı paylaşım sonrası sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutulmuş, 3 milyonu aşkın takipçisi 3 milyonun altına düşmüştü. Yaşanan skandal sonrası büyük bir kesim Kerimcan Durmaz'ı eleştirse de destek verenler de oldu. O isimlerden biri de Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu...

02 Mayıs 2019, Perşembe 14:50
- A +

Son yıllarda sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla ünlenen Kerimcan Durmaz'ın yaptığı son paylaşım olay yarattı.

Geçtiğimiz günlerde kendisine ait olmadığını iddia ettiği uçak tuvaletinde çekilen müstehcen görüntüleri yanlışlıkla sosyal medyada yayınlayınca gündeme oturmuştu. Kerimcan Durmaz, yaptığı paylaşım sonrası sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutulmuş, 3 milyonu aşkın takipçisi 3 milyonun altına düşmüştü. 

Yaşanan skandal sonrası büyük bir kesim Kerimcan Durmaz'ı eleştirse de destek verenler de oldu. O isimlerden biri de Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu...

Uzun yıllar Galatasaray forması giyen Sabri Sarıoğlu'nun pilot eşi Yağmur Sarıoğlu, sosyal medya hesabı üzerinden gelen soruları yanıtladı. Yağmur Sarıoğlu, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı müstehcen paylaşımla eleştiri oklarının hedefi olan fenomen Kerimcan Durmaz'a da destek verdi.

Kerimcan Durmaz'ın yakın arkadaşı olan Yağmur Sarıoğlu, bir takipçisinin "Kerimcan hakkındaki düşünceleriniz olaylardan sonra değişti mi? Arkadaştınız bildiğim kadarıyla sorusuna Yağmur Sarıoğlu, "Neden değişsin? Her insan hata yapabilir. Hata hepimiz yaptık. Kerimcan hala arkadaşım, küslük yok aramızda, hiçbir zaman da olmadı." dedi.

Yağmur Sarıoğlu, daha sonra Kerimcan Durmaz'la el ele olan fotoğrafını paylaşarak "Dünyayı sevgi kurtaracak" yazdı.

Sabri Sarıoğlu ile ilgili gelen "Sabri'nin zamanında sosyal medyada ti'ye alınması onu, sizi üzdü mü?" soruna Yağmur Sarıoğlu, "Kesinlikle hayır. ZAten çoğu Sabri'ye ulaşıp helallik istedi. Sabri bugüne kadar hiç kimseye dava açmadı. Herkesin canı sağ olsun dedi geçti" ifadelerini kullandı.

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...