Vodafone Türkiye’nin YazarkasaPOS’ta tercihi Ingenico oldu

Uçtan uca ödeme konusunda dünya ve Türkiye’nin lideri Ingenico’nun YazarkasaPOS cihazları, Vodafone Türkiye’nin tercihi oldu. Ingenico YazarkasaPOS’lar için geliştirilen özel Vodafone satış uygulaması ile Vodafone mağazaları, Ingenico YazarkasaPOS’lar üzerinden özel paket satışları, TL yükleme ve fatura ödeme gibi birçok satış işlemini tek cihaz üzerinden gerçekleştirebilecek.

23 Kasım 2018, Cuma 18:20 Son Güncelleme:
- A +
Vodafone Türkiye’nin YazarkasaPOS’ta tercihi Ingenico oldu

Vodafone Türkiye ile olan işbirliğinin Ingenico Grubu için son derece kıymetli olduğunu vurgulayan Ingenico Türkiye Genel Müdürü Alpay Sidal: “Uçtan uca ödeme konusunda dünya lideri bir şirket olarak, Vodafone Türkiye ile iş ortaklığı yapmak bizim için son derece önemli. Sahada 150.000 mükellefimize, 215.000 cihaz ile aktif hizmet veriyoruz. Bu tecrübeyi Vodafone mağazalarına taşımaktan mutluluk duyuyoruz. Diğer tüm iş ortaklarımızda olduğu gibi Vodafone Türkiye için de özel olarak geliştirdiğimiz uygulamalarımızla daha yüksek katma değer sağlamayı hedefliyoruz. İşbirliğimizin verimli bir şekilde uzun yıllar devam etmesini diliyorum.”dedi.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy ise şöyle konuştu: “Vodafone Türkiye olarak, en iyi müşteri deneyimini sunma hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Müşteri deneyimine daha fazla odaklanmayı, pazar dinamiklerine daha hızlı yanıt vermeyi ve dijital teknolojilerden en iyi şekilde faydalanmayı gerektiren yeni dijital dönemle birlikte mağaza kanalımızda da yenilikçi uygulamalara imza atıyoruz. Ingenico ile yaptığımız işbirliği sayesinde, Vodafone mağazaları iş akışlarını hızlandırarak müşterilerimize en iyi deneyimi sunma imkânı bulacak.”

YazarkasaPOS’larının donanım zenginliği ve dayanıklılığı ile ön plana çıkan Ingenico, işbirliği kapsamında Vodafone Türkiye mağazalarına özel olarak geliştirilen uygulama ile geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor. Vodafone Türkiye mağazaları artık Ingenico mobil ve masaüstü cihazları ile nakit ve kartlı TL yükleme, paket satışı, fatura ödeme ve daha birçok işlemi yapabilecek. YazarkasaPOS’larında teknolojik pratikliğe ve uygulama zenginliğine önem veren Ingenico, Vodafone mağazalarına özel geliştirmiş olduğu uygulama sayesinde mağazaların hem seyyar hem de masaüstü Ingenico YazarkasaPOS’ları sadece KDV fişi için değil, katma değerli servis satışları için de kullanabilmesine olanak tanıyor.

Ingenico hakkında

Uçtan uca ödeme konusunda dünya lideri olan Ingenico Group, 2007 yılında, Türkiye distribütörlüğünü yürüten firmayı satın alarak, Türkiye pazarına doğrudan giriş yaptı. Ingenico kanıtlanmış teknolojisi, sektöre yön veren standartları ve ergonomisi ile kullanıcıları tarafından maksimum güvenilirlik sağlayan, çok yönlü ve kullanımı kolay ürünler sunan bir marka olarak biliniyor. Ingenico Group, EFTPOS, YazarkasaPOS ve ödeme çözümlerininden oluşan geniş ürün/çözüm yelpazesini tüm dünyadaki iş ortakları aracılığı ile son kullanıcıların beğenisine sunarken, dikey pazarlarda ise özel projelerde yer alıyor. Ingenico Türkiye, EFTPOS alanındaki tecrübesinin yanısıra 2015 yılında Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan yazarkasa lisansı da alarak “Lisanslı Yazarkasa Firması” olmuştur.


YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...