Vitor Pereira: Pes edecek biri değilim

Vitor Pereira, gittiği her takımda mağlubiyetler yaşadığını söyledi ve ekledi: Ancak mücadeleyi bırakmadım ve hep sonunda kazanan ben oldum! Bir yenilgiyle pes edecek, yolumdan dönecek değilim.

08 Şubat 2016, Pazartesi 02:30
- A +
Vitor Pereira: Pes edecek biri değilim
Antalyaspor karşısında ortaya konan kötü futbol ve 4-2’lik yenilgi sonrası Vitor Pereira yine eleştiri oklarının hedefi haline geldi.

Portekizli teknik adam ise yaptığı açıklamayla rakiplerine adeta gözdağı verdi. Antalya’da bir yol kazası yaşadıklarını söyleyen 47 yaşındaki teknik adam, “Gittiğim her takımda mağlubiyetler yaşadım ancak mücadeleyi hiç bırakmadım. Sonunda kazanan da ben oldum. Bir yenilgiyle pes edecek, yolundan, hedefinden dönecek biri değilim” dedi.

‘Hataları düzelteceğiz’

Vitor Pereira, “Buralara bu oyuncu grubuyla geldik. Bundan sonra da önümüze çıkacak engelleri aşmayı biliriz. Oturup hep beraber hatalarımızı masaya yatırıp, suçlu aramadan bunları düzeltiriz” dedi. Başarılı çalıştırıcı, ilk olarak kupada Amedspor ile oynanacak maçtan avantajlı bir skor alacaklarını, ardından ligde Kasımpaşa’yı yenerek Antalya mağlubiyetini telafi edeceklerini söyledi.

‘Korkaklar kaybeder’

Pereira, oyuncularıyla bir konuşma yaptığını da belirterek, “Onlara başlarını eğmemelerini, dik durmalarını söyledim. Sadece korkaklar kaybeder. Biz çok güçlü bir takımız, Fenerbahçe’yiz. Bir yenilgiyle teslim olmayız. Hep birlikte ayağa kalkacağız” ifadelerini kullandı.     

Yusuf Dursun
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...