Van der Wiel'in parası striptiz kulübüne gidiyor

Van der Wiel'in parası striptiz kulübüne gidiyor

16 Mayıs 2017, Salı 14:27 Son Güncelleme: 16 Mayıs 2017, Salı 14:43
- A +

Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Van der Wiel, Türkiye macerasında resmen kabus yaşıyor.

Bir yandan Sarı-Lacivertli ekipte gözden düşen Hollandalı yıldız, diğer yandan ise parasını kurtarmaya çalışıyor.

Organizatör ve menajer Ümit Akbulut'a 4.2 milyon (Yaklaşık 15 milyon TL) ödeyen, sonrasında ise dolandırıldığını iddia eden Van der Wiel, hukuk mücadelesine başladı.

Akbulut, bu miktarı Fener'in yıldızından aldığını onaylarken, mevcut bir sözleşme olduğunu ve hukuka aykırı bir durum olmadığını savunmuştu.

Akbulut, dünyaca ünlü boksör Floyd Mayweather'in, Van der Wiel için çektiği videoyu da sosyal medya hesabından paylaşarak iddiaları reddetmişti.

Bu sürpriz ve flaş gelişme sonrası Mayweather'ın, Van der Wiel'den aldığı parayı nasıl değerlendireceği merak konusu olmuştu.

O sorunun yanıtı kısa bir süre önce ortaya çıktı. Mayweatler, bir striptiz kulübüne yatırım yapma kararı aldı. Peki nasıl bir striptiz kulübü?

Dünyaca ünlü boksör, Amerika sınırları içerisinde yapacağı bu yatırım için bir de ilan yayınladı. İlanda dikkat çeken bir detay var!

O dikkat çeken detay ise Mayweather'ın, striptiz kulübünde çalıştıracağı kızlar için koyduğu şart.

Mayweather'in profesyonelleri, internet üzerinden verilen ilanda stripktiz kulübünde çalışaçak kadınlar için 21 yaş şartı koydu. Peki neden?

İnternete verilen ilanda, sigorta şartlarından bahsedilirken iş başvurusunda bulunacak kadınların 21 yaşından büyük olması istendi.

Bu isteğin nedeni ise Amerika yasaları.. Birçok eyalette, striptiz kulüplerde çalışacak kadınların 21 yaşın üstünde olma zorunluluğu var.

Ünlü boksörün, yatırım yapacağı striptiz kulübün isminin de 'Girl Collection / Kız koleksiyonu' olacağı duyuruldu.

Birçok ünlü ismin davetli olarak katılacağı açılış töreninin de bu ay içerisinde gerçekleşmesi bekleniyor.

Mayweather, servetinin küçük bir bölümü ile bu işe koyulurken, zaman zaman sahip olduklarını da sosyal medyadan sergiliyor.

Dünyaca ünlü boksör, renkli ve gösterişli yaşamını sergilemekten çekinmiyor ve sosyal medya hesaplarına bolca fotoğraf koyuyor.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.