Yeni şampiyonlar TYAYSD satışında

Türkiye Yarış Atı Yetiştiricileri ve Sahipleri Derneği tarafından düzenlenen ve artık geleneksel hale gelen Sonbahar İngiliz - Arap Tay Satışları, bu yıl 15 - 16 Aralık tarihlerinde İstanbul Veliefendi Hipodromu At Satış Merkezi’nde yapılacak.

26 Kasım 2018, Pazartesi 16:57 Son Güncelleme:
- A +
Yeni şampiyonlar TYAYSD satışında

At yarışı sektöründe Türkiye Yarış Atı Yetiştiricileri ve Sahipleri Derneği (TYAYSD) 2018 Sonbahar Tay Satışları 15 - 16 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Başkanlığını ünlü iş insanı Talip Öztürk’ün yaptığı TYAYSD tarafından düzenlenen, Türkiye Jokey Kulübü tarafından da desteklenip artık geleneksel hale gelen Sonbahar İngiliz - Arap Tay Satışları, 15 - 16 Aralık tarihlerinde İstanbul Veliefendi Hipodromu At Satış Merkezi’nde yapılacak.

Saat 10.00’da başlayacak olan satışlarda; 2017 doğumlu 1,5 yaşlı İngiliz tayları ve 2016 doğumlu 2,5 yaşlı Arap tayları katılımcıların beğenisine sunulacak.

Atçılık sektörüne yeni girişimcilerin de gelmesinin beklendiği organizasyonda talipler tay satış kataloğuna TYAYSD’nin internet sitesinden ulaşabiliyorlar.

Cem BOŞGELMEZ

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.