MENÜ

Türk Telekom Başantrenörü Burak Gören'den Fenerbahçe'ye destek mesajı

Türk Telekom Başantrenörü Burak Gören, bazı oyuncu ve idari kadro çalışanlarında coronavirüs belirtilerine rastlanılan Fenerbahçe Beko'ya destek verdi.

22 Mart 2020, Pazar 10:59 Son Güncelleme:
- A +
Türk Telekom Başantrenörü Burak Gören'den Fenerbahçe'ye destek mesajı

Burak Gören, üzücü bir haber olduğunu belirterek, " Fenerbahçe Beko basketbol takımından aldığımız haberler son derece üzüncü ve endişe verici. Fenerbahçe Beko Tasketbol Takımı son yıllarda ülke basketboluna, ülke sporuna son derece ciddi katkıları olan ve en üst seviyede temsiliyeti sağlayan bir takım. Hiçbir zaman mücadeleyi bırakan bir takım değil. Bu mücadelede de onların çok güçlü kalacaklarını ve eskisinden daha sağlıklı bir şekilde sahalara döneceklerinden hiçbir şüphemiz yok. Dualarımız onlarla" dedi. 

"EVDE KAL, SAĞLIKLA KAL" 

Koronavirüs ile mücadelede sorumluluklara uyulması gerektiğini belirten Gören, "Küresel bir sağlık problemiyle karşı karşıyayız. Toplumsal bilinci artırmalı ve çevreye karşı sorumluklarımızı yerine getirmeliyiz. Kendi sağlığımıza önem verdiğimiz kadar ailemizin, yakınlarımızın sağlığını düşünmeli ve toplumsal disipline kesinlikle katkı sağlamalıyız. Bu büyük mücadele herkesin özverisiyle başarıya ulaşacaktır. Lütfen evde kalın, sağlıkla kalın" diye konuştu. 

DHA

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...