"Tolgay Arslan'ı Beşiktaş'ın rakiplerine vermek..."

Beşiktaş'ta forma giyen Tolgay Arslan'ın Sivasspor'la oynanan maçın devre arasında dürüm yediği iddia edilmişti. Tecrübeli futbolcunun alacaklarının ödenmemesi gerekçesiyle TFF'ye başvurduğu ve bu nedenlere kadro dışı bırakıldığı iddia edilmişti. Beşiktaş geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamaya 'Tolgay Arslan disiplinsiz davranışları nedeniyle kadro dışı bırakılmıştır' demişti. Fanatik Gazetesi yazarı Erman Özgür, Tolgay Arslan'la ilgili yaşanan son gelişmeleri Fanatik TV'ye değerlendirdi.

15 Kasım 2018, Perşembe 18:02
- A +

Beşiktaş'ın Demir Grup Sivasspor'la Vodafone Park'ta oynadığı maçın devre arasında 'Dürüm yediği' grekçesiyle Tolgay Arslan'ın kadro dışı bırakıldığı iddia edilmişti. Tecrübeli futbolcunun alacaklarının ödenmemesi gerekçesiyle TFF'ye başvurduğu ve bu nedenlere kadro dışı bırakıldığı iddia edilmişti. Beşiktaş geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamaya 'Tolgay Arslan disiplinsiz davranışları nedeniyle kadro dışı bırakılmıştır' demişti.

Fanatik Gazetesi yazarı Erman Özgür, Tolgay Arslan'la ilgili yaşanan son gelişmeleri Fanatik TV'ye değerlendirdi.

Tolgay Arslan'ın kadro dışı bırakılmasının devre arasında yediği yemekle alakalı olmadığını düşünen Erman Özgür, "Tolgay'ı eğer gözden çıkardıysa Beşiktaş, kime vereceği de oldukça önemli. Bugün Türkiye'deki rakiplerine Tolgay klasında bir oyuncuyu vermek Beşiktaş için doğru olmaz. Tolgay Arslan'ı satma fikri Beşiktaş yönetimi için geçerliyse bunu yurt dışına yapmasının daha mantıklı olduğunu düşünüyorum" dedi.

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...