"Taş yerinde ağırdır"

Spor spikeri ve yazarımız Emre Tilev, Beşiktaş ile anlaştığı iddia edilen yıldız golcü Burak Yılmaz ile ilgili "Taş yerinde Ağırdır" ifadelerini kullandı

21 Ağustos 2018, Salı 21:36
- A +

İşte Emre Tilev'in Burak Yılmaz ile ilgili yaptığı yorum:

Burak Yılmaz ismi Beşiktaş ile anılıyor ama ben böyle bir transferin olabileceğine ihtimal vermiyorum çünkü Trabzonspor bu yıla iyi başladı. Burak bir ameliyattan çıktı. Son maçta belki de 10 dakika 5 kez ofsaytta kaldı ama Burak Yılmaz, Trabzonspor için aranan bir kan. Gazeteci dostlar böyle bir transferi ortaya attı ama ben olabileceğine çok ihtimal vermiyorum. Burak Yılmaz ayrılmayacaktır. Beşiktaş ruhu ve aileden gelen bir Beşiktaşlılık var ama taş yerinde ağırdır ve Trabzonspor’da iyi işler yapacaktır. Diyeceksiniz ki Trabzonspor’un Rodallega’sı var ama Burak’a da ihtiyacı var eğer yıllar süren şampiyonluk özlemini noktalamak istiyorsa. Ahmet Ağaoğlu’da zaten bu konuya sıcak bakmıyor. Böyle bir teklifi de ‘henüz değerlendirme olmadı’ şeklinde yorumladı. Burak Yılmaz Beşiktaş’a giderse iş yapar mı? Muazzam iş yapar. Mehmet Demirkol’da televizyon programında konuştu ve ona da %100 katılıyorum ama ben gitmeyeceğini düşünüyorum.

YORUM YAZ

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.