MENÜ

Stefanos Dedas: "Maçın içinde karşılaşmayı iyi okuduk"

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin 2. haftasında konuk ettiği Galatasaray’ı 83-78 yenen Bahçeşehir Koleji’nin başantrenörü Stefanos Dedas, maçın bekledikleri gibi geçtiğini söyledi.

14 Ekim 2018, Pazar 01:16 Son Güncelleme:
- A +
Stefanos Dedas: 'Maçın içinde karşılaşmayı iyi okuduk'

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin 2. haftasında konuk ettiği Galatasaray ’ı 83-78 yenen Bahçeşehir Koleji’nin başantrenörü Stefanos Dedas, maçın bekledikleri gibi geçtiğini söyledi.

Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Dedas, hem öne geçtikleri hem de geriye düştükleri bölümleri öngördüklerini belirterek, "Galatasaray’ın birkaç oyuncusu iyi reaksiyon verdi ve maç bu şekilde ilerledi. Maçın içinde karşılaşmayı iyi okuduk. Onların savunmasını iyi analiz ettik ve oralardan avantaj sağlamaya çalıştık. Bunu da başardık. Göksenin’i Barrufet’in üzerine vereceklerini biliyorduk ama buna da hazırdık. İşler zaman zaman istediğimiz gibi gitmese de Barrufet bize maçı getirdi." şeklinde konuştu.

Oyunculardan Joaquin Colom Barrufet ise çok zor bir maç olduğunu kaydederek, "İlk yarıda maçı bir adım önde götürüyor gibi görünsek de Galatasaray iyi mücadele ederek geri geldi. Maçın en önemli kısmında 4. periyotta öne geçtiler ama biz buna da hazırlanmıştık. Çok iyi mücadele edip yeniden öne geçtik ve maçı kopardık. Galibiyeti Bahçeşehir Koleji ailesine armağan ediyorum." ifadelerini kullandı.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...