"Slimani gol atamıyorsa sebebi..."

Fenerbahçe'nin sezon başında kadrosuna kattığı Slimani, gol atamadığı gerekçesiyle sık sık eleştiri oklarının hedefinde yer alıyor. Uzun yıllar İngiltere Premier Lig'de forma giyen Slimani için eski hocalarının ortak görüşü "En iyi golcülerden biri" olduğu yönünde. TRT Spor'da yayınlanan 'Spor Manşet' programında konuşan yazarımız Cem Dizdar, Slimani'nin Fenerbahçe'deki performansıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

20 Şubat 2019, Çarşamba 14:56
- A +

Fenerbahçe'de forma giyen Cezayirli futbolcu Slimani, gol atamadığı gerekçesiyle sık sık eleştiri oklarının hedefinde yer alıyor.

Uzun yıllar İngiltere Premier Lig'de forma giyen Slimani için eski hocalarının ortak görüşü "En iyi golcülerden biri" olduğu yönünde.

TRT Spor'da yayınlanan 'Spor Manşet' programında konuşan yazarımız Cem Dizdar, Slimani'nin Fenerbahçe'deki performansıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Slimani'ye takımının yardım etmediğini ifade eden Cem Dizdar, "Çok kaçırdı mı? Evet, kaçırdı. Ben çok gol kaçıran bir oyuncu daha biliyorum, o da Diagne. Ama takımı ona yardım etmeye devam etti. Büyük ihtimalle teknik adam onun daha kolay gol arması için şablonlar çizecek." dedi.

Fenerbahçe takımın her bölgesinde sorun yaşandığını ifade eden Cem Dizdar, "Sorunun sadece gol atılamıyor olmasının tartışmanın bir bölümü yapmak lazım. Ben Slimani'nin bir yerde gol atmaya başlayarak Fenerbahçe'nin yukarıya çıkışına katkı vereceğini düşünüyorum. Olmuyorsa da sorunu başka bir yerde aramak lazım." dedi.

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...