'Şimdi sıra taraftarda'

Verdiği sözleri tutarak önemli transferler yapan Ünal Aysal, FANATİK aracılığıyla taraftara seslendi: Biz yönetim olarak görevimizi yaptık. Şimdi sıra taraftarlarda. Maça gelsinler, forma ve kombine alsınlar...

07 Eylül 2011, Çarşamba 12:00
- A +
'Şimdi sıra taraftarda'

Başkan Ünal Aysal, tüm ekonomik zorluklara rağmen, seçim döneminde verdiği sözleri tutarak güçlü bir kadro oluşturdu. Bunun için önemli paralar harcandı. Aysal, transfer döneminin sona ermesinin ardından, kulübün son durumunu konuşmak ve taraftara mesaj vermek için yine FANATİK’i seçti. Başkan, ilk iş olarak futbol takımına ağırlık verdiklerini söyleyerek, “Geçtiğimiz 3 sezon başarısız olduk. Güçlü bir kadro kurarak, bu kötü hatıraları sildik. Ayrıca takımın başına, sadece Türkiye’nin değil, Avrupa’nın da önde gelen teknik direktörlerinden biri olan Fatih Terim’i getirdik. Takımın yaş ortalamasını 30’un altına çekmeyi de başardık” dedi. Aysal, bunları söyledikten sonra taraftara da bir mesaj gönderdi ve, “Biz yönetim olarak üzerimize düşen görevi yaptık. Bundan sonra biz de taraftardan bazı şeyler bekliyoruz. Maçlara gelsinler, kombine ve forma alsınlar” dedi.

‘Şimdi sıra ekonomide’

Galatasaray olarak hedeflerinin sadece futbolda değil, diğer tüm branşlarda da şampiyonluk olduğunu söyleyen Başkan, “Galatasaray her konuda liderdir” dedi. Ünal Aysal, yönetimin artık kurumsal yapılanmaya ve ekonomiye ağırlık vereceklerini söyleyerek, “İyi bir takım kurduk. Şimdi sıra idari ve finansal başarıyı yakalamaya geldi” diye konuştu. Arda Turan’ın transferine de değinen Aysal, “Kimseye esir muamelesi yapamayız. Arda bize gelip, Avrupa’da oynama hayali olduğunu söyledi. Hayalini gerçekleştirmesine yardımcı olduk” ifadelerini kullandı.

Serdar  Dinçbaylı

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...