SON DAKİKA: Eczacıbaşı resmen duyurdu! Ferhat Akbaş ile...

Eczacıbaşı Dynavit, Başantrenör Ferhat Akbaş ile sözleşme yenilendiğini açıkladı. Akbaş, önümüzdeki sezonda da Eczacıbaşı'nda olacak.

SON DAKİKA: Eczacıbaşı resmen duyurdu! Ferhat Akbaş ile...

Eczacıbaşı Dynavit, 2021-2022 sezonundan bu yana başantrenörlük görevini üstlenen Ferhat Akbaş’la, 3 yıl daha devam edeceğini duyurdu. Ferhat Akbaş, Eczacıbaşı'nda başantrenörlük görevini üstlendiği üç sezon boyunca turuncu-beyazlı takımla, 1 CEV Kupası şampiyonluğu, 1 FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası üçüncülüğü, 2 Türkiye Ligi ikinciliği, 1 CEV Şampiyonlar Ligi ikinciliği ve 1 FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası şampiyonluğu elde etti. Genç antrenör Eczacıbaşı ile 3 yıllık yeni sözleşme imzaladı.

Haberin Devamı

'GELECEK YILLARDAN ÇOK UMUTLUYUM'

Konuyla ilgili görüşlerini dile getiren Ferhat Akbaş, “Türk voleybol tarihine damga vurmuş ve böylesine köklü bir müzeye sahip Eczacıbaşı Spor Kulübü'nün, üç sezondur değerlerini taşımanın gururu yanında, bu büyük ailenin bir ferdi olmaktan dolayı çok mutluyum. Bu kulübün değerlerini çok önemsiyor ve benimsiyorum. Gelecek yıllardan çok umutluyum. Birlikte büyük zaferler elde etmek için sonuna kadar çalışacağız” dedi.

3 İMZA DAHA GELDİ

2024-2025 kadrosunu yapılandırmaya devam eden Eczacıbaşı Dynavit; Trinidad ve Tobagolu asıllı Türk orta oyuncusu Sinead Jack-Kısal, Sırbistan Milli Takım oyuncusu Jovana Stevanovic ve Kanada Milli Takım smaçörü Alexa Gray’le de bir sezon daha sözleşme yenilediğini duyurdu.

Haberin Devamı

Kulüpten yapılan açıklamada, “Takımımızın önemli oyuncuları Sinead Jack-Kısal, Jovana Stevanovic ve Alexa Gray’le önümüzdeki sezonda da birlikte çalışacağız. Sporcularımızla birlikte nice başarılara imza atacağımıza inanıyoruz” denildi.

YORUM YAZ