Selçuk sakata geldi

Emre ve Mehmet Topuz'un ardından dün de Selçuk Şahin sakatlandı. Kas problemi yaşadığı öğrenilen milli futbolcunun kesin durumu, MR'dan sonra belli olacak

21 Eylül 2011, Çarşamba 02:00
- A +
Selçuk sakata geldi

Tribünleri bayanların doldurduğu Şükrü Saracoğlu’ndaki Fenerbahçe-Manisaspor mücadelesinde ev sahibinde Selçuk Şahin, konuk takımda ise Kluwoski sakatlandı. İlk olarak Ege temsilcisinde Polonyalı savunma oyuncusu Michael Kluwoski, oyuna devam edemedi. 30 yaşındaki futbolcu, 11. dakikada yerini Ferhat Çökmüş’e bıraktı. Bundan sadece 4 dakika sonra ise bu kez Kanarya’da Selçuk, aynı şanssızlığı yaşayan isim oldu. Teknik direktör Aykut Kocaman da Milli futbolcuyu çıkarıp, 16’da genç isimlerden Gökay Iravul’u sahaya sürdü.

Orhan Şam döndü...

Henüz kesin durumu netlik kazanmayan Selçuk’la birlikte sakat sayısı, toplamda 6’ya çıktı. Bilindiği gibi Manisa’ya karşı Gökhan Gönül, Emre Belözoğlu, Mehmet Topuz, Serdar Kesimal ile Özer Hurmacı, benzer sebeplerden kadroda yer alamamıştı. Sakatlıktan dönen tek isim olan Orhan Şam ise dünkü mücadelenin ikinci devresinde kendisine şans buldu.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...