Saraçoğlu'nda büyük buluşma

Fenerbahçe'de, tüm camianın yönetim kuruluna desteği sürerken, Sarı-Lacivertli kulübün unutulmaz başkanlarından Ali Şen, yöneticilerle Kadıköy'de bir araya geldi.

08 Ekim 2011, Cumartesi 02:30
- A +

Mevcut yönetim tarafından Şükrü Saracoğlu Stadı’ndaki kulüp merkezine davet edilen Ali Şen ve oğlu Metin Şen, yöneticilerle 3 saatlik bir görüşme yaptı. Eski başkan Şen, kulüp başkan vekili Nihat Özdemir, asbaşkanlar Ali Koç, Abdullah Kiğılı, Murat Özaydınlı, yönetim kurulu üyeleri Turhan Şahin ve Yasemin Merçil ile bir araya geldiklerini belirtti. Süreçle ilgili Fenerbahçe’nin UEFA nezdinde yaşayabileceği sorunlar ve bunlara ilişkin hareket tarzları üzerinde fikir alışverişi yaptıklarını bildiren Ali Şen, bu konularda yönetim kurulu üyelerine tavsiyelerde bulunduğunu kaydetti. Gelecek hafta yeniden bir araya geleceklerini ifade eden Şen, “Konuştuk, fikir alışverişinde bulunduk. Fenerbahçe’nin önünde çok ciddi sorular, problemler olduğunu anlattım. Halledilmesi için de ne yapılması lazım geldiği konusunda fikir teatisinde bulunduk. Bazı tavsiyelerde bulundum, yol gösterdim. Önümüzdeki hafta yönetim kuruluyla yeniden konuşacağız” açıklamasını yaptı.

UEFA için lobi teklifi

Eski başkan Şen, Fenerbahçe Kulübü’nün olağanüstü genel kurul toplantısında yaptığı konuşmada da
UEFA nezdinde yaşanabilecek sorunlarla ilgili açıklamalar yapıp, bu konuda lobi faaliyetlerinde bulunulması gerektiğine dikkati çekmişti.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.