'Saldırıyı kınıyoruz'

Divan, Disiplin, Denetleme, Seçme ve Sicil ile Tarih ve Müze kurullarının başkanlıkları, ortak açıklamayla, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Denizlispor maçında İnönü'de yaşanan olaylara tepki gösterdi.

06 Ekim 2009, Salı 04:30
- A +
'Saldırıyı kınıyoruz'

Akaretler’deki toplantıda konuşan Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz “Başkan Demirören’e yapılan saldırı, başkanın şahsında 106 yıllık Beşiktaş Kulübü’nün manevi şahsiyetine ve onun başkanlık makamına yapılmış, tüm Beşiktaş camiasını derinden sarsmıştır. Denizli maçında da ’Beşiktaşlıyım’ diyenin Beşiktaşlı ile kavga etmesi, kulübümüze yakışmamıştır. Havaalanındaki saldırıyı gerçekleştirenleri ve statta olay çıkarıp kavga edenleri kınıyoruz” diye konuştu.

Tartışma yeri genel kuruldur
Karadeniz, konuşmasını şöyle tamamladı: “Beşiktaş’ın tartışılacağı yer, havaalanı veya stat değil, genel kuruldur. Beşiktaş’ımızın birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğu bugünlerde, kol kırılıp yen içinde kalmalı. Atatürk’ün dediği gibi, birlik, beraberlik ölümden başka her şeyi yener.” Bir soru üzerine Karadeniz, “İstifa, yönetimin kendi bileceği bir konudur. Seyirci istiyor diye yönetim değişmez” dedi.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...