Rüştü Reçber'den Fenerbahçe yorumu!

Barcelona, Fenerbahçe ve Beşiktaş gibi takımlarda uzun yılla forma giyen eski milli kaleci Rüştü Reçber, DHA'ya özel açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe'nin bu sezon ligdeki kötü gidişatı değerlendiren Rüştü Reçber, "Yaşanılan süreç Fenerbahçe için iyi bir geçmedi. Sezon başında değişimle başlayan bir gelişim vardı. Yanlış planlama ve kurgulamayla süreç bu duruma geldi." dedi.

13 Mart 2019, Çarşamba 14:45
- A +

Milli formayı en çok terleten oyuncu unvanının sahibi olan Rüştü Reçber,  DHA'ya özel açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe'nin Süper Lig'deki durumuyla ilgili değerlendirme yapan Rüştü Reçber, "Fenerbahçe'de sezon başında planlamanın kötü yapıldığını söyleyen Reçber, "Yaşanılan süreç Fenerbahçe için iyi bir geçmedi. Sezon başında değişimle başlayan bir gelişim vardı. Yanlış planlama ve kurgulamayla süreç bu duruma geldi. Burada önemli olan kurguyu ve planlamayı kimin yaptığıydı. Comolli'nin Fenerbahçe camiasını çok iyi bilmemesi, takıma yeni katılan oyuncuların uyum sorunu yaşamaları..." dedi.

Fenerbahçe'de kadroya katılan futbolcuların kötü oyuncular olmadığını ifade eden Rüştü Reçber, "Takıma katılan isimler kötü oyuncular değiller ancak Fenerbahçe ile bütünleşemediler. Gelinen nokta ise küme hattının üstünde bir nokta ki bu duruma Fenerbahçe camiası alışık değil. Böyle süreçler sancılı geçiyor, geçecektir de. Önemli olan bu süreçten bir ders çıkarabilmek, tecrübe edinebilmek. Seneye farklı düşünceler ve farklı adımlarla lige başlayabilmek" şeklinde konuştu. 

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...