Rıdvan Dilmen: Kadıköy'e uçarak giderim!

Fenerbahçe ile uzun zamandır adı anılan Ersun Yanal geçtiğimiz gün katıldığı bir organizasyonda Fenerbahçe'yle görüştüğüne dair çıkan haberleri doğrulamıştı. Ersun Yanal yaptığı açıklamada "Fenerbahçe ile görüştüm. Söz konusu Fenerbahçe ise gerisi teferruattır." demişti. NTV'de yayınlanan '%100 Futbol' programında konuşan yorumcu Rıdvan Dilmen, Ersun Yanal'ın açıklamalarını değerlendirdi.

09 Aralık 2018, Pazar 20:33
- A +

Ersun Yanal geçtiğimiz gün katıldığı bir organizasyonda Fenerbahçe'yle görüştüğüne dair çıkan haberleri doğrulamıştı. Ersun Yanal yaptığı açıklamada "Fenerbahçe ile görüştüm. Söz konusu Fenerbahçe ise gerisi teferruattır." demişti. NTV'de yayınlanan '%100 Futbol' programında konuşan yorumcu Rıdvan Dilmen, Ersun Yanal'ın açıklamalarını değerlendirdi.

Ersun Yanal'ın açıklaması içinde bulunan 'teferruat' kelimesi üzerinden değerlendirme yapan Rıdvan Dilmen, "Şenol Güneş Beşiktaş'tan ayrıldı, Ersun Yanal da Beşiktaş'a gitti. Gitmeyecek miydi? Açıkça konuşalım, gidecekti. Ben teferruat derim ama Ersun Yanal bu teferruat için yeterli mi değil mi? Bu benim için soru işareti." dedi.

Ersun Yanal'ın Fenerbahçe'de başarılı olduğunu ifade eden Rıdvan Dilmen, "Fenerbahçe'nin yüzde yüz teknik direktör değişikliğine ihtiyacı var. Konuşulanlar konu doğruysa, teferruat yoktur. Yani 10. olursan seneye yoksun ve 1,5 yıllık kontrat... Rıdvan 1,5 yıllık kontrat istemez. Bana gel 1 hafta takımı idare et deseler buradan uçarak Kadıköy'e giderim" dedi.

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.