Rahman Bilici: "Bize dua eden herkesten Allah razı olsun''

Grekoromen stil 63 kiloda bronz madalya kazanan Rahman Bilici: "Bize dua eden herkesten Allah razı olsun. Dünya şampiyonluğunu getiremedik ama dünya üçüncülüğünü elde ettik" diye konuştu.

26 Ekim 2018, Cuma 21:32
- A +
Rahman Bilici: 'Bize dua eden herkesten Allah razı olsun''

Dünya Güreş Şampiyonası’nda grekoromen stil 63 kiloda bronz madalya kazanan Rahman Bilici, "Bize dua eden herkesten Allah razı olsun. Dünya şampiyonluğunu getiremedik ama dünya üçüncülüğünü elde ettik." dedi.

Macaristan’ın başkenti Budapeşte’deki Papp Laszlo Spor Salonu’nda gerçekleştirilen organizasyonda, grekoromen stil 63 kiloda bronz madalya kazanan Rahman Bilici, karşılaşmanın ardından AA muhabirine açıklamalarda bulundu.

Milli güreşçi, "Bize bugünleri gösteren Allah’a hamdolsun. Kulübüme, antrenörlerime, aileme ve herkese çok teşekkür ediyorum. Bize dua eden herkesten Allah razı olsun. Dünya şampiyonluğunu getiremedik ama dünya üçüncülüğünü elde ettik. 2020 Tokyo Olimpiyatları’na hazırlıklar zaten şimdiden başladı. Bu şampiyonayı hazırlık aşamasında yaptık ve çok da iyi oldu." ifadelerini kullandı.

Rahman Bilici, grekoromen stil 63 kilo bronz madalya mücadelesinde dünya ikincisi Mısırlı Hasan Ahmed Mohamed ile karşılaşmış, rakibini 6-1 yenmişti.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...