MENÜ

İbrahim Üzülmez'den Fenerbahçe açıklaması: Çıkış maçımız!

Ivo Vieira ile yolların ayrılmasının ardından Pendikspor'un başına geçen İbrahim Üzülmez, "Pazar günkü maçı bizim için çıkış maçı olarak görüyoruz. Oyuncularım da o reaksiyonu gösterecektir" dedi.

İbrahim Üzülmez'den Fenerbahçe açıklaması: Çıkış maçımız!

Siltaş Yapı Pendikspor'un Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, TRT Spor'a açıklamalarda bulundu. İşte deneyimli teknik adamın açıklamaları: "Konyaspor karşılaşmasında istediğimiz başlangıcı yapamadık. Kötü oynadık. 3 gün oyuncularımızla beraberdik. Onları mental anlamda yukarı taşımaya çalıştık. Ben daha fazla bir reaksiyon göstereceklerini düşünüyordum. Çok iyi oynamamamıza rağmen 4 pozisyonumuz var. Bunları değerlendirebilseydik kötü oynadığımız maçta belki de puan ya da puanlar alabilirdik. Oyuncularımıza inanıyoruz. Oyuncuların o özgüveni için bir kıvılcıma ihtiyaç var. İnşallah Fenerbahçe maçıyla beraber çıkışa geçeceğimize inanıyoruz."

Haberin Devamı

İbrahim Üzülmezden Fenerbahçe açıklaması: Çıkış maçımız

'OYUNCULARIM REAKSİYON GÖSTERECEKTİR'

Hafta sonu oynayacakları Fenerbahçe maçını da değerlendiren Üzülmez "Fenerbahçe maçı zor bir maç. Maçın favorisidir. Dünden beri Fenerbahçe'nin analizlerini yapmaya çalışıyoruz. Pazar günkü maçı bizim için çıkış maçı olarak görüyoruz. Oyuncularım da o reaksiyonu gösterecektir" dedi.

İbrahim Üzülmez'den Fenerbahçe değerlendirmesi: Teslim olmak istemiyoruz

SELÇUK İNAN GERİ DÖNÜYOR!

YORUM YAZ