Moses kendisine neden Batman dendiğini açıkladı!

Fenerbahçe, ara transfer döneminde kadrosuna kattığı futbolcular için özel bir imza töreni gerçekleştirdi. Düzenlenen törende yeni futbolculara soruları takım arkadaşları yöneltti. Fenerbahçe'nin yeni transferi Victor Moses'a ilk soruyu tercüman Deniz Sarıtaç sordu. Moses, tercüman Deniz Sarıtaç'ın "Fenerbahçe'de oynama konusundaki izlenimlerin nelerdi, nasıl hissediyorsun buraya geldiğin ilk günden beri" sorusuna, "Harika hissediyorum" yanıtını verdi.

07 Şubat 2019, Perşembe 13:37
- A +

Fenerbahçe, ara transfer döneminde Victor Moses, Serdar Aziz, Tolgay Arslan ve Sadık Çiftpınar'ı kadrosuna kattı. Sarı-lacivertliler, ara transfer döneminde kadrosuna kattığı futbolcular için özel bir imza töreni gerçekleştirdi.

Fenerbahçe'nin yeni transferi Victor Moses'a ilk soruyu tercüman Deniz Sarıtaç sordu. Moses, tercüman Deniz Sarıtaç'ın "Fenerbahçe'de oynama konusundaki izlenimlerin nelerdi, nasıl hissediyorsun buraya geldiğin ilk günden beri" sorusuna, "Harika hissediyorum. Gerçekten dev bir kulüpteyim, muhteşem bir kulüpteyim. İlk günden itibaren bunu gayet iyi bir şekilde hissettim burada. Harika bir dönem geçireceğimi, harika zamanlar geçireceğimi düşünüyorum. Hepiniz harika insanlarsınız." yanıtını verdi.

Dirar'ın 'Türk kahvesini denedin mi? Ben çok seviyorum' soruna "Evet denedim, çok güzel." yanıtını veren Moses, "İlk golünden sonra kendini nasıl hissettin?" sorusuna "Muhteşem hissettim gerçekten. Bu kulüp için gol atmaktan dolayı büyük mutluluk duydum." dedi.

Kendisine neden Batman denildiği hakkında soruya yanıt veren Moses, "Çünkü Batman işini yaparken onu göremezsiniz." dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...