MHK üyeleri kimdir?

Gazetemizin hakem hocası Deniz Çoban MHK üyelerini yorumladı.

16 Şubat 2019, Cumartesi 07:13 Son Güncelleme:
- A +
MHK üyeleri kimdir?

Muhittin Boşat

Eski hakem olan Muhittin Boşat halen içeri de olan sisteme katkı sunan scout ekibinden yer alan geçmişte de Temsilciler Kurulu'nda bulunmuş Türkiye Futbol Federasyonu'nun iç yapısını iyi bilen birisidir .

MHK üyeleri kimdir?

Ünsal Çimen

Daha önce Merkez Hakem Kurul'larında yer almış. Türkiyede bana üç tane başkan say deseniz iki tanesini en başa koyacağım isimler olarak Oğuz sarman ve Zekeriya Ak derim. Bu kurulların içinde yer almış başarılı bir isim hakem camiasına gerçekten yarar sağlayacak biri.

MHK üyeleri kimdir?

Mustafa Kamil Abitoğlu

Bu kurulun içine böyle bir değer girmiş. Hakemlik yaptığı dönemde hiç bir takımla sorun yaşamamış başarılı ve bembeyaz bir hakemlik kariyeri olan bir isim olması beraberinde hakem camiası içinde çok sevilen gençlerin hayranlıkla baktığı bir isim olan Kamil Abitoğlu yönetim kademesine geçiyor. Bu görevle birlikte hakemliği ve gözlemciliği bırakıp yönetici oluyor.Merkez Hakem Kurulu'nda ki o kadroya çok çok katkısı olucak başarılı bir tercihtir.

MHK üyeleri kimdir?

Hamza Mısır

Hamza Mısır kötüdür demiyorum, bu işi başaramaz demiyorum o başka bir şey yalnız Hamza Mısır'ın sosyal medyadan paylaştıkları Türkiye Futbol Federasyonu'nun kurumsal kimliğini Türkiye Futbol Federasyonu başkanının şahsına ve Fenerbahçe ve bir kaç kulüp aleyhine yazmış olduğu olumsuz paylaşımlara rağmen buraya getirilmesi çok büyük bir cesaret örneğidir. Yaşanan her olumsuzluktan sonra bu kişinin sosyal medyada paylaştıkları ön plana çıkacaktır konuşulacaktır tartışılacaktır. Ve ya daha önce yazdığı paylaştığı şeyler capsler alınmış paylaşılıyor.

MHK üyeleri kimdir?

Mustafa Çulcu

İkinci başkan olarak görev yapıcak olan Mustafa Çulcu'nun hakem camisaına katkı sağlayacağını inanıyorum. Önceden bu kurulda başkanlık yapan ve başkanlık yaptığı dönemde çok başarılı olmuş bir isim. Ligde ki bir çok hakemle çalışmış onlarla iletişimde olan bir kişidir.

MHK üyeleri kimdir?

Beklenen bir isim değildi.Gündemde ki isimler Abdurrahman Arıcı ,Kuddusi Müftüoğlu,Mustafa Çulcu idi.Türkiye Futbol Federasyonu yaptığı açıklamada Sabri Çelik'i başkan olarak açıkladı .Başkan olması beklenen Mustafa Çulcu'nun Sabri Çelik'in listesinde yönetim kurulunda olduğunu görüyoruz..Sabri Çelik ismi tamamen sürpriz oldu, tamamen Futbol Federasyonu'nun başkanının kendi tasarrufu olarak görüyorum ve biliyosunuz 4 ay sonra Türkiye Futbol Federasyonu'nun genel kurulu bir bir başkanlık seçimi yapılacak. Oluşturulan kurulun başkanına ve altında ki isimlere baktığımız zaman da bu dört aylık geçiş süreci için oluşturulmuş bir kurul olarak geldiğini görüyoruz.

MHK üyeleri kimdir?

Hakan Sivriservi

Deniz Çoban yaptığı yorum da Hakan Sivriservi , Ferhat Gündoğdu ve Nihat Mızrak için bir şey denilemeyeceğini aktardı.

MHK üyeleri kimdir?

Ferhat Gündoğdu

MHK üyeleri kimdir?

Nihat Mızrak

Sıradaki haber yükleniyor...