MENÜ

Menemenspor'da futbolcuların duruşu kazandı!

Menemenspor'da alacaklarını alamayan futbolcular; idmanlara çıkmadı. Başkan Tahir Şahin, kaptan Taşkın Çalış'a, 'Seni kadro dışı bırakırım' dedi. İzmir ekibinin futbolcuları geri adım atmadı, böyle bir durum yaşanması halinde maça çıkmayacaklarını söyledi. Bu gelişmenin üzerine yönetim, ödemelerin bir kısmını yaptı. Futbolcular ise yarın Keçiören karşısında sahada olacaklarını açıkladı.

26 Aralık 2020, Cumartesi 17:43 Son Güncelleme:
- A +
Menemenspor'da futbolcuların duruşu kazandı!

TFF 1. Lig ekiplerinden Menemenspor, son olarak Adanaspor karşısında 3-2'lik galibiyete uzanmıştı. Ancak Lacivert-Sarılı ekip, 6 yabancı oynattığı için hükmen yenik sayıldı. Bu gelişme sonrasında ise fatura bir anda yardımcı antrenör Orhan Terzi'ye kesildi. İzmir ekibinde sorunlar ise durmak bilmiyor. Son olarak kulüpten alacağı bulunan futbolcular, idmanlara çıkmama kararı aldı. Başkan Tahir Şahin ise oyuncularının restini umursamadı ve gençleri sahaya çıkartacağını söyledi. 

Gençler de çıkmak istemedi

Altyapıdaki futbolcular da sahaya çıkmayacağını söyleyince kriz büyüdü. Başkan Şahin, idmana noter getirdi. Bu gelişmenin üzerine futbolcular sahaya geldi ancak hiçbir şekilde yerlerinden hareket etmedi. Hal böyle olunca yetkili noter de tutanağa yazacak hiçbir şey bulamadı. 

Başkan ne yapacağını şaşırdı

Başkan Tahir Şahin, bu gelişmelerin üzerine adeta ne yapacağını şaşırdı. Şahin, son olarak kaptan Taşkın Çalış'a, "Seni kadro dışı bırakırım" diyerek tehditler savurdu. Takımın geri kalan oyuncuları ise böyle bir durumun yaşanması halinde yarın oynanacak olan Keçiörengücü maçına çıkmayacaklarını belirtti. Oyuncuların duruşu sonrasında yönetim geri adım atmak zorunda kaldı. Ödemelerin bir kısmının ödendiği bilgisine ulaşırken, futbolcular da Keçiören karşısında sahaya çıkacaklarını belirtti.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...