Manchester City'de Pep Guardiola şoku!

Manchester City Menajeri Pep Guardiola'nın İngiltere Premier Lig devinden ayrılmaya karar verdiği bildirildi. İşte detaylar...

Manchester City'de Pep Guardiola şoku!

İngiltere Premier Lig kulübü Manchester City tarihine adını altın harflerle yazan İspanyol teknik adam Pep Guardiola, gelecek sezon sonu İngiliz devinden ayrılmaya hazırlanıyor. İngiliz gazetesi Daily Mail'de yer alan habere göre İspanyol hocanın önümüzdeki yaz Manchester City'den ayrılması bekleniyor. Haberde Manchetser City ile sözleşmesinin bitimine 12 ay kalan Guardiola'nın sözleşme yenileme teklifini geri çevirdiği ve kesin olarak takımdan ayrılmaya hazırlandığı belirtildi.

Haberin Devamı

ANCELOTTİ AÇIKLADI: 'ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNALİ'NDE...'

'XABI ALONSO DÜŞÜNÜLÜYOR'

Daily Mail'de yer alan haberde şu ifadeler yer aldı: "City, 52 yaşındaki teknik adamdan henüz resmi bir açıklama gelmediğini vurgulasa da, sektörden ve City'den birçok kaynak son aylarda Guardiola'nın ayrılma ihtimalini açıkça tartıştı. City'nin halef planlaması başlayacak ve Girona'dan Michel, La Liga'da gösterdiği performansın ardından potansiyel bir aday olarak konuşuluyor. Julian Nagelsmann'ın Almanya'yla 2026'ya kadar sözleşmesi var ve Xabi Alonso da çok düşünülüyor, Guardiola ise Roberto De Zerbi'ye hayranlık duyuyor."

YORUM YAZ